פנים אמיתיות: השד העדתי – פרק 3

 
עודכן 22:10 13/10/2013

בפרק השלישי פגש אמנון לוי את ארגון ה"לא נחמדים" שרוצה לעשות מהפכה במדינה, שוחח עם בני נוער, ובדק מה מצב המזרחיים במערכת המשפט. צפו בחלק השלישי בסדרת הכתבות

 
 
 
 
 

בסדרה הדוקומנטרית החדשה של ערוץ 10, "הפנים האמיתיות של השד העדתי", אמנון לוי יצא לבחון האם הפערים הבין עדתיים עדיין מהווים גורם מאפיין ונוכח בחברה הישראלית. למעשה, לוי בודק האם השד העדתי עדיין חי.

 

בארבעה פרקי הסדרה אמנון לוי נע בין האישי והציבורי, בין מרכז לפריפריה, בין החיים, השאיפות והמסלול של צעירים מזרחים היום לבין הילדות המזרחית שלו עצמו לפני 50 שנה. אמנון לוי אסף לכדי סיפור מטלטל עשרות מחקרים, ראיונות ומפגשים אישיים.

 

המסע המרתק שלו החל בסלון ביתו דרך עיניהם וזיכרונותיהם של בני משפחתו. משם המשיך אל המחקר האקדמי, אל הפוליטיקה, עבר דרך המתרחש בצה"ל ובמוסדות המדינה, בענף הפרסום והתקשורת ונגע בחייהם של אזרחים ביישובי פריפריה ובמרכז הארץ.

 

בתוכנית, לוי מעביר תחת זכוכית מגדלת את האליטות של מדינת ישראל, בתחום המשפט, התקשורת, הפוליטיקה, האקדמיה, החינוך, ועוד, ובודק את נוכחות המזרחיים שם. אחרי הכל, הממצאים מציבים מראה בוטה מול החברה הישראלית.

 

בפרק השלישי פגש אמנון לוי את ארגון ה"לא נחמדים" שרוצה לעשות מהפכה במדינה ובדק מה מצב המזרחיים במערכת המשפט. צפו בחלק השלישי בסדרת הכתבות.

 

 צפו בפרק השלישי של "הפנים האמיתיות של השד העדתי". 

 

לצפייה בפרק 2

 

>>>לעמוד של "פנים אמיתיות"

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.