האיש עם העבודה הטובה בעולם נחת בישראל: "החיים די טובים"

 
עודכן 23:21 14/07/2013

בן סאות'הול זכה להתקבל לעבודה שכל אחד היה חושק בה: לבלות חצי שנה באי טרופי באוסטרליה. בתוך האידיליה הוא גם הספיק להיפצע מעקיצת מדוזה, ולאחרונה נחת בישראל. "אני נהנה לחלוק את החווית שלי עם אחרים", הוא מספר. "כל הזדמנות צריך לתפוס בשתי הידיים"

 
 
 
 
 

במשך חצי שנה עבד בן סאות'הול, בריטי בן 38, "קשה מאוד": הוא התקבל למשרה מיוחדת של שמירה על אי טרופי באוסטרליה, מה שכבר זכה לכינוי "העבודה הטובה בעולם". לאחרונה, אחרי שכבר סיים את תפקידו, הוא נחת בישראל ופגש את כתבת חדשות 10 כדי לחלוק חוויות וגם רשמים מהארץ.

 

(2:23 דקות)

 

"כן, אני חושב שהחיים די טובים", הוא אומר. "תמיד נהניתי מטיולים ולחלוק את החוויות שלי עם אחרים. זו בדיוק העבודה הטובה בעולם. כל יום אחרי שסיימתי את העבודה הקשה שלי, ישבתי ועברתי על התמונות, הסרטונים, כתבתי בלוגים ונשארתי ער עד מאוחר כדי לוודא שאנשים בכל העולם מקנאים בי קצת".

 

במהלך הביקור בישראל הוא הספיק להתרשם בים ולהתאהב במטקות. אלא שלמרות הרושם, הוא לא הגיע לחופשה, אלא לעבוד. סאות'הול מסייע לחברת "בזק" לבחור ישראלי או ישראלי שיזכו בעבודת החלומות: חודש של טיולים בין בירות העולם הנחשקות ביותר עם שכר של 20,000 שקלים.

 

אז איך אפשר להתקבל לעבודה כזו? לאיש המנוסה יש טיפים: "תפסו כל הזדמנות בשתי הידיים, נסו להוכיח שאתם הרפתקנים מספיק. תהיו יצירתיים, מקוריים, תוודאו שאתם מנצלים את הטכנולוגיה במיטבה".

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.