אחרי הגירושים: ה"חברה" של פוטין שוברת שתיקה

 
עודכן 07:43 29/06/2013

לאורך שנים רבות התרוצצו ברוסיה שמועות כי הנשיא מנהל רומן עם המתעמלת והפוליטיקאית אלינה קבייבה. בראיון ראשון מאז הודעתו של פוטין ורעייתו על גירושיהם, היא התבקשה להתייחס לשמועות

 
 
 
 
 

כשנשיא רוסיה, ולדימיר פוטין, ורעייתו הודיעו בחודש שעבר על גירושיהם, עיניים רבות הופנו לעברה של פוליטיקאית אחת. קוראים לה אלינה קבייבה. בעברה היא הייתה מתעמלת אולימפית, ובשנים האחרונות גם הוצמדו לה השמועות על רומן עם האיש החזק ביותר ברוסיה.

 

בשבועות האחרונים מאז ההודעה בשידור חי באחד הערוצים המובילים במדינה על הגירושים של הזוג הנשיאותי בתום 30 שנות נישואים, שמרה קבייבה על שתיקה. ברחבי רוסיה העלו השערות כי קבייבה קשורה להחלטתו של הנשיא, והשבוע, בראיון למגזין ספורט מקומי, היא התבקשה להתייחס לנושא.

 

 
פוטין וקבייבה. "אין לנו ילדים"
פוטין וקבייבה. "אין לנו ילדים" צילום : רויטרס (ארכיון)
 

לפי ה"טלגרף" הבריטי, בראיון למגזין "בולשוי ספורט", אמרה קבייבה, בת 30 וחברת פרלמנט מטעם מפלגת רוסיה המאוחדת, כי היא לא מתייחסת לחייה הפרטיים, ובכך הותירה את התעלומה על כנה. בראיון היא התבקשה גם להתייחס לפרסום מוקדם יותר השנה ב"ניו יורק פוסט", לפיו לה ולפוטין שני ילדים: "הניסיון לימד אותי לא לתת להכניס אף אחד לחיי הפרטיים. כל מה שאני יוכלה לומר הוא שאין לי ילדים".

 

היא המשיכה וביקרה את העיסוק התקשורתי הרחב ברוסיה ובעולם בשמועות על מערכת היחסים בינה לבין נשיא רוסיה. "אפשר לדבר על מה שאני עושה בחיי המקצועיים, אבל לא על דברים אישיים", היא סיכמה.

 

פוטין עצמו כבר דחה בעבר את השמועות וביקר את התקשורת על העיסוק בהן. לדבריו, הוא לא אוהב את ה"פנטזיות הארוטיות" של עיתונאים שדוחפים את "אפיהם היהירים" לחייהם של אחרים.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.