הנשיא כבר לא מאוהב: פוטין ורעייתו מתגרשים

 
עודכן 21:11 06/06/2013

אחרי 30 שנה יחד, התייצבו ולדימיר ולודמילה פוטין מול מצלמות הטלוויזיה כדי להודיע על תום נישואיהם. "אנחנו כמעט לא רואים אחד את השני, לכל אחד חיים משלו", טענו. בעבר דווח שפוטין ניהל רומן עם אלופה אולימפית בהתעמלות אומנותית ושלשניים יש ילד

 
 
 
 
 

נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין, ורעייתו לודמילה התייצבו הערב (חמישי) מול מצלמות הטלוויזיה והודיעו על גירושיהם אחרי 30 שנות נישואים. "זו הייתה החלטה משותפת", אמרו הנשיא הרוסי ורעייתו על הגירושים. 

 

בהופעה פומבית נדירה, הגיעו בני הזוג הערב לצפות יחד בבלט "אזמרלדה" שהועלתה בקרמלין. הפעם האחרונה בה נראו בציבור יחד הייתה בהשבעתו של פוטין לכהונה שלישית לנשיאות במארס בשנה שעברה. לאחר המופע, יצאו השניים והעניקו ראיון קצר לערוץ "רוסיה 24", במהלכו הודיעו כי נישואיהם הגיעו לסיומם.

 

 
נשיא רוסיה פוטין ורעייתו לודמילה, הערב
נשיא רוסיה פוטין ורעייתו לודמילה, הערב צילום : רויטרס
 

לודמילה פוטין נהגה להתרחק מאור הזרקורים וכך הדבר גם על שתי בנותיהם של הזוג, מריה וקטרינה, עליהן התקשורת הרוסית לא דיווחה מעולם. השניים התבקשו להגיב בראיון הטלוויזיוני לדיווחים כי הם כבר אינם בני זוג. "זה נכון", אישר הנשיא הרוסי. רעייתו סיפרה כי הם ב"גירושים מנומסים", אולם לא ברור הם גירושיהם רשמיים.

 

"אני לא אוהבת את יחסי הציבור והטיסות הן קשות עבורי", הסבירה לודמילה מדוע היא רחוקה מבעלה וממעטת להופיע לצדו. "טכנית, אנחנו כמעט לא רואים אחד את השני", הוסיף הנשיא הרוסי ורעייתו סיכמה: "לעד נהיה אנשים קרובים זה לזה. אני מודה לוולדימיר שהוא תומך בי".

 

בעבר דווח ברוסיה על כוונת בני הזוג להתגרש בעקבות פרשיית אהבים שניהל הנשיא הרוסי עם אלינה קבייבה, אלופה אולימפית בהתעמלות אומנותית. עוד דווח כי לשניים נולד ילד.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.