שירלי בוגנים פורחת בגיל 40: "בכיתי מספיק בחיים"

 
עודכן 23:37 24/05/2013

עבור נשים רבות, משבר גיל ה-40 הוא הזמן להיערך מחדש, להתפכח ולפעמים גם לפתוח פרק ב' בזוגיות. אבל אצל שירלי בוגנים זה הזמן להתחתן, לחשוב על ילד ראשון - ולהצטלם בעירום. "אני אומרת לעצמי מתי תהיה לי עוד הזדמנות כזו? לעולם לא"

 
 
 
 
 

זה קורה כמה חודשים לפני שהוא מגיע, משבר גיל ה-40. זה הזמן להיערך מחדש, להתפכח, או במקרה של דוגמנית כמו שירלי בוגנים, זה הזמן להצטלם בעירום. "בארץ עושים מזה סיפור. מה עשיתי? לא רצחתי, לא שדדתי, לא גנבתי, לא עשיתי שום דבר רע. סך הכל הצטלמתי בעירום", היא אומרת, אבל מודה מול המראה: "אני רואה שהתבגרתי. אין הוקוס פוקוס. ככל שאתעסק בזה, אני אכנס לדיכאון".

 

 

א מדגמנת מגיל 17. טופ מודל שעשתה את זה בגדול בעולם. היא דיגמנה, אבל מעולם לא בעירום. כשהחל לבצבץ משבר גיל ה-40 הרשתה לעצמה לעשות את זה נטורל על שער המגזין "בלייזר" והפכה לדוגמנית המבוגרת ביותר שעושה זאת. "לא חשבתי שזה יהיה סטייטמנט מאוד גדול זה בא ממקום של לחוות משהו חדש. כל הזמן הייתי עם חלוק, נכנסתי לפוזיציה, הורידו את החלוק וצילמו", היא מתארת.

 

"התנוחות הן מאוד פשוטות ונינוחות, אין בזה משהו יותר מדי סקסי או וולגרי. רואים עירום, אבל לא רואים ממנו יותר מדי", היא מוסיפה, אך מודה: "אם היית שואל אותי בגיל 20, לא הייתי עושה את זה. נערה בת 20 לא נראית כמו אישה בת 39. לפני הצילומים התאמנתי ארבע פעמים ביום. ואני אומרת לעצמי מתי תהיה לי עוד הזדמנות? לעולם לא. אני והסוכנות פחדנו מהתוצאה. די נבהלתי שזו התוצאה, אבל חברים מפרגנים ובן הזוג שלי אוהב את זה. הוא רוצה לפתח את התמונות בגדול, ואני אומרת לו - תירגע".

 

 
בוגנים בהשקת הגיליון בכיכובה. "די נבהלתי מהתוצאה"
בוגנים בהשקת הגיליון בכיכובה. "די נבהלתי מהתוצאה" צילום : רפי דלויה, יח"צ
 

עם בן הזוג המפרגן היא עתידה לצעוד בקרוב לחופה. כשבגיל הזה זוגות לא מעטים מוצאים עצמם ברבנות לצורכי גירושין, היא מתעתדת ללבוש שוב לבן. היא כבר הייתה שם. בוגנים הייתה נשואה במשך עשור לאריק בן זינו ולפני שנתיים עמדה להתחתן בשנית עד שביטלה את החתונה שבועות ספורים לפני.  "חתונה כבר עברתי בחיים שלי, זה כיף, אתה באופוריה, אבל אני חושבת שהחיים האמיתיים זה הפרטנר", היא אומרת. "התגרשתי פעם אחת בחיים ואני לא רוצה להתגרש שוב. עברנו הרבה בחיים ואני לא ילדה. יש הרבה אנשים שיכולים להתאים לי, אבל בחרתי בו".

 

עכשיו היא כבר מתכוננת לפרק הבא בחיים. "אין לדוגמנית 'פג תוקף', כל עוד יש ביקוש - למה לא. מה לחזור אחורה? אני מזוכיסטית? בכיתי מספיק בחיים שלי. היום אני רק רוצה לבכות משמחה ולחייך", מצהירה בוגנים. "מה שעשיתי לא יכולים לקחת ממני. לעשות ילד בגיל צעיר כי זה מה שמצפים ממני זה סוג של אנוכיות. אני גם לא אתפשר ואעשה ילד עם כל בן זוג. היום מה שחשוב לי זה משפחה וילדים. אני לא אהיה אמא צעירה, אבל אני צעירה בנפש".

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.