ארוחת שישי עם סתיו שפיר: "מירי רגב עדיין לא מדברת איתי"

 
עודכן 21:25 08/03/2013

חברת הכנסת הצעירה ביותר בתולדות המשכן מספרת בבית קפה יפואי על המעבר מהאוהל בשדרת רוטשילד למשכורת של 40 אלף שקל. "ההבדל הוא שיש משרד. גם בכנסת יש ג'יפה. ברוטשילד היה לכלוך ויזואלי ושם יש לכלוך פנימי", היא מסבירה

 
 
 
 
 

(7:56 דקות)

סתיו שפיר (העבודה) היא חברת הכנסת הכי צעירה בתולדות המשכן. בבית קפה יפואי היא מספרת לניב גלבוע על המעבר החד ממחאת האוהלים בשדרות רוטשילד למשרד מרווח, עוזרים פרלמנטריים ומשכורת של 40 אלף שקלים. "מירי רגב עדיין לא מדברת איתי", היא מגלה.

 

"זה כמו במחאה, אין הבדל, אני עובדת עם אותם ארגונים חברתיים", הסבירה שפיר. "ההבדל הוא שיש משרד. גם בכנסת יש ג'יפה. ברוטשילד היה לכלוך ויזואלי ושם יש לכלוך פנימי".

 

"השכר הכי גבוה שלי לפני כן היה 5,500 שקל כעיתונאית", סיפרה חברת הכנסת, שעדיין גרה בדירת שותפים. "אני הולכת להשתמש במשכורת הזאת כדי לעשות את העבודה שלי. חברי כנסת צריכים לעבוד. את מי שלא עובד צריך להוציא מהמערכת".

 

"ברגע שאתה לוקח על עצמך את האחריות ליצור שינוי חברתי, לפעול למען דברים שאתה מאמין בהם, אתה צריך לדעת מה זה לנסוע באוטובוס ומה זה אומר לעמוד בתור ולקנות בסופרמרקט הקטן בשכונה ובמקרה שלי, אדם בן 27, זה אומר גם לחיות עם שותפים", היא מסבירה.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.