צפו: מנחת הילדים הסבירה על חשיבות החמצן - והתעלפה בשידור חי

 
עודכן 14:00 28/02/2013

ילדי קרואטיה זכו למחזה מאוד בלתי שגרתי, כשמנחה בטלוויזיה החינוכית איבדה את הכרתה באופן מפתיע במהלך השידור. לפני כן היא עוד הספיקה לספר להם ש"בלי חמצן אדם אינו יכול להתקיים". אחרי טיפול קצר היא חזרה לעצמה ואפילו התבדחה: "טוב, עכשיו הבנתם למה חמצן זה חשוב"

 
 
 
 
 

 

חשיבות החמצן - החלק המעשי: מנחת טלוויזיה בקרואטיה סיפקה השבוע רגע מלחיץ במיוחד, כשהתעלפה בשידור חי לעיני הצופים במהלך תכנית של הערוץ הממלכתי במדינה. באופן אירוני, היא הנחתה תכנית ילדים שעסקה בנושא חמצן, והייתה בעיצומו של הסבר מדוע החמצן חשוב כל כך לאדם.

 

המנחה, זלאטה מאצ'ק, עוד פתחה את התכנית "שעת בית ספר" כרגיל. "בוקר טוב לכם וברוכים הבאים. היום התכנית תוקדש לאחד היסודות החשובים ביותר בכדור הארץ: החמצן", היא פנתה לצופים הצעירים.

 

עוד לפני שהספיקה להשלים את המשפט, החל קולה להיחלש, ולפתע היא החלה להתנדנד - ואז איבדה את הכרתה ונפלה אל הרצפה באולפן. כל זאת, כמובן, לעיני הצופים והקהל ההמום.

 

בתחנה ששידרה את התכנית מיהרו לעבור לפרסומות, אך אל דאגה, כעבור כמה דקות של דאגה וטיפול רפואי, המנחה קמה על רגליה והמשיכה כרגיל. בתום השידור היא אפילו התבדחה: "טוב, עכשיו כולנו ראינו מה קורה כשאין לך מספיק חמצן".

 

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.