בעזרת הקבלה - אפשר להחזיר אהבה נכזבת

 
צילום: shutterstock
 
עודכן 09:42 03/03/2013

לכל אחד ואחת מאיתנו נשבר הלב בשלב כזה או אחר בחיינו ולכולנו ישנן דרכי התמודדויות רבות עם הכאב הנלווה לכך. אסי פיניאן הקבליסט, טוען שאפשר גם אחרת - החזרת אהבה באמצעות הקבלה

 
 
 
 
 

כשהלב נשבר קשה לחשוב בהגיון. יש כאלה שיושבים בבית, ממרים בבכי וברחמים עצמיים. ויש כאלה שעושים הכל על מנת להחזיר את אהבתם הישנה (גם אם זה נגמר בהשפלה מעוררת רחמים). אך לאחרונה מסתמנת תופעה הולכת וגוברת של גברים ונשים בכל הגילאים הפונים למיסטיקנים וקבליסטים הבקיאים בסוד החזרת אהבה אבודה וזאת על מנת לחדש את הרומן שנגמר.

 

כאב לב שלא נגמר

 

נורית, גרושה שנים ארוכות, עובדת במרכז רפואי בתפקיד בכיר בדרום הארץ. במשך השנים נוצר קשר בינה לבין אחד הבכירים במחלקה. הקשר התחזק מאוד ובמהירות. היות ושניהם הרגישו מאוד קרובים היא מצאה בו את האוזן הקשבת והיד המלטפת שלעולם לא חוותה. לאחר מספר חודשים של זוגיות הבחור בחייה של נורית הציע לה לעבור להתגורר יחדיו והיא כמובן נעתה בחיוב, אך השמחה והאושר החזיקו מעמד רק כחודשיים. הבחור התחיל להיות עצבני כל הזמן וחש כי פעל בפזיזות כשהציע את המעבר המשותף. נורית בכאב לב ואכזבה חזרה לביתה.

 

כמוצא אחרון, נורית החליטה שהיא עושה הכל על מנת להחזיר את אהבתה הישנה ופנתה לקבליסט, אסי פיניאן, שלמרות גילו הצעיר עוסק בתחום בכל העולם כבר כ -15 שנה. אסי, אשר פתח לה בספרי קבלה ובקלפי גורל טען שהאהבה הגדולה של השניים ניזוקה מ"כישוף" אשר אשתו לשעבר של בן זוגה הטילה עליו. נורית שהייתה בשוק מכל מה שנאמר לה, ידעה רק שהיא רוצה לעשות הכל על מנת להחזיר את אהבתה.

 

 

 
התמודדות עם כאב לב בזמן פרידה
התמודדות עם כאב לב בזמן פרידה צילום : shutterstock
 

טיפול החזרת אהבה

 

הטיפול שהציע אסי הקבליסט לנורית, הוא טיפול עתיק יומין למען החזרת אהבה וקירוב לבבות בין בני זוג, טיפול באמצעות מרקחות וסגולות מיוחדות. וכאשר נורית קיבלה את הטיפול היא פעלה בהתאם להוראות המדוייקות שאסי הקבליסט הנחה אותה בקפידה. והישועות, לא אחרו להגיע, כעבור מספר שבועות הבחור בחייה של נורית, יצר קשר והזמין אותה לשיחה ופשוט אמר לו שהוא מתגעגע, מצטער ורוצה אותה בחזרה.

 

לאחר חצי שנה של מגורים משותפים ושקט ושלווה, הבחור הציע לנורית נישואין. נורית, אשר לפני פנייתה לעזרה הרגישה שהכל שחור משחור, ממליצה לכל אחד ואחת מאיתנו המרגיש כי איבד את אהבת חייו ובאמת מרגיש קשר קוסמי איתו ולא רק פגיעה באגו, לפנות לקבליסטים על מנת שיעזרו להם בעזרת פעולות מיוחדות להחזיר את אהוב ליבם.

 

 
שקט ושלווה בשיטות הקבלה
שקט ושלווה בשיטות הקבלה צילום : shutterstock
 

תוכלו לנסות זאת גם בבית

 

אסי הקבליסט, מציע לכם לנסות גם את הטיפול בעצמכם לבד בבית. באמצעות כוחו של התת מודע הנמצא בכולנו - לרוב, אנו לא מודעים להשפעתו עלינו ועל פעילותינו. אולם, התת מודע משפיע על כל פעולה, מחשבה ורגש שאנו חווים. כוחו של התת מודע אוגר לתוכו את כל הרגשות, החוויות והמחשבות שלנו אודות עצמינו ואודות הסביבה שלנו. לתת המודע כוח רב בקביעת איכות חיינו. וטיב המחשבות, שמצאו להן מקום קבע בתת המודע, משפיעות על הדרך בה אנו הולכים.

 

מחשבות חיוביות, שנאספו להם בתת מודע, מקרינות להכרה, ותורמות להתפתחותנו. ושפת גוף חיובית הנובעת מתת המודע, מקרינה לסביבה, פתיחות, חיוניות והערכה עצמית. בכוחה של שפת גוף כזו, להביא את האדם לכל מקום בו הוא יחפוץ. כל עוד הוא מאמין בעצמו ובדרכו.

 

 
אסי פיניאן - הקבליסט
אסי פיניאן - הקבליסט צילום: אלבום פרטי

איך ניתן לשלוט על תת המודע?

 

אסי פיניאן הקבליסט, אומר ששליטה על השדרים המועברים בתת המודע, פירושה שליטה על חיינו ואיכותם. הכוח הוא לא להיכנע לרגשות ומחשבות שליליות המציפות לעיתים את ההכרה. ההחלטה לקחת אחריות על החיים שלנו, ולצאת לדרך חדשה. טובה יותר.

 

בשלב הראשון, יש לזהות את האמונות והמחשבות המעכבות, לנטרל אותן ולהחליפן במחשבות מחזקות, חיוביות ובונות, על ידי תרגול הרגלי חשיבה. שליטה על תת המודע, מצריכה אימונים מנטאלים רבים ותרגול הרגלי חשיבה, המתקיימים באמצעות הכנסת מחשבות לתת המודע, שינון מנטרות חיוביות ודמיון מודרך, היוצאות מתוך אמונה עיקשת ביכולתך להגשמה עצמית. השתחררות מכבלי הרגשות השליליים, המעכבים את צמיחתנו והתפתחותנו, התרתם ויציאה לחופשי, אל עבר התחלה חדשה, בנפש בריאה ומשוחררת.

 

 

>>> להתייעצות עם אסי פיניאן המיסטיקן

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.