20 שנה אחרי שהילדה נעלמה, אמה טוענת: "נתקלתי בה בחתונה"

 
עודכן 20:27 21/02/2013

בלעדי: בשנת 1994 נראתה הילדה אלכסנדרה ברנדט בגן ציבורי ברמת גן, ומאז נעלמה עקבותיה. כעת, אחרי 20 שנה בהן נחשבה לאחד מתיקי ההיעלמות המפורסמים בתולדות ישראל, טוענת אמה כי נתקלה במקרה במהלך אירוע משפחתי. המשטרה לקחה מהשתיים בדיקות DNA שתוצאותיהן יתקבלו בשבוע הבא

 
 
 
 
 

(5:03 דקות)

התפתחות דרמטית באחד מתיקי ההיעלמות המפורסמים ביותר בתולדות ישראל: כמעט 20 שנה לאחר שנראתה בפעם האחרונה, במשפחתה של הילדה אלכסנדרה ברנדט, שנצפתה בפעם האחרונה ברמת גן, טוענים כי מצאו אותה. במשפחה פנו למשטרה לאחר שאמה של ברנדט טענה כי נתקלה בה במקרה במהלך אירוע משפחתי ברמת גן, אותה העיר בה נעלמה.

 

הסיפור כולו החל לפני 3 ימים, אז הגיעה אמה של אלכסנדרה לחתונה ברמת גן, וזיהתה שם אישה בשנות ה-30 לחייה, שלדבריה דמתה לאלכסנדרה באופן שאינו מותיר מקום לספק. האם הנרגשת פנתה אליה מיד, אולם האישה הכחישה כל קשר ומיהרה לעזוב את המקום.

 

 
החיפושים אחר אלכסנדרה ברנט, לפני 20 שנה. תפנית בעלילה
החיפושים אחר אלכסנדרה ברנט, לפני 20 שנה. תפנית בעלילה צילום : חדשות 10 (ארכיון)
 

למרות זאת, אמה ואחותה של אלכסנדרה לא מוותרות. הן מגיעות לדירה של אותה האישה, שמתגוררת באשדוד, מציגות את עצמן ואומרות לה: "את הילדה שנעלמה לפני 20 שנה". האישה ביקשה מהן שוב שיעזבו, אולם הן החליטו להזעיק כוחות משטרה, שגבו עדויות מכל הצדדים המעורבים. האם והאחות הדגישו שוב ושוב כי האישה היא חד משמעית זו שנעלמה כשהייתה בת 10.

 

במהלך העדויות שגבו ממנה השוטרים, טענה האישה כי היא לא יודעת במה מדובר, ואף הדגישה כי כבר יש לה משפחה משלה. מה שהעלה בפני השוטרים סימני שאלה רבים הוא העובדה שהיא אמרה גם: "אם זו באמת המשפחה שלי, אז איך הם נזכרו רק עכשיו?".

 

היעלמותה של ברנדט, בשנת 1994, הסעירה את המדינה כולה והיא נחשבת לאחד ממקרי ההיעדרות המפורסמים ביותר שטרם פוענחו עד היום. היא נראתה לאחרונה בצהרי היום בגן ציבורי, ומאז נעלמה. הוריה, שעלו לארץ שנתיים קודם, נחקרו במשטרה, אולם מגרסתם לא עלה דבר. בעבר טען עבריין מין מפורסם כי הוא אנס ורצח אותה, אולם התברר כי גרסתו הייתה כוזבת.

 

כך או כך, במשטרה, שבמשך שנים לא הצליחה למצוא קצה חוט בפרשה המסתורית הזו, לא לקחו סיכונים והחליטו לבצע בדיקות DNA. התוצאות יגיעו רק בשבוע הבא וצפויות לשפוך אור על ההתפתחות החדשה והדרמטית. במשטרה אישרו את כל הפרטים הללו, אולם הדגישו כי הבדיקה נמצאת רק בתחילתה, כשמלבד האחות והאם גם מוזמנים נוספים באותה החתונה העידו כי האישה המדוברת דמתה דימיון גדול לילדה שנעלמה.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.