ארוחת שישי עם פאינה קירשנבאום: "ליברמן אחד המנהלים הטובים ביותר"

 
עודכן 20:43 21/12/2012

האישה החזקה בישראל ביתנו נפגשה בבית קפה עם ניב גלבוע לשוחח על אחורי הקלעים של המפלגה. "הוועדה המסדרת החליטה שדני אילון לא יתמודד. ככה זה בפוליטיקה", התייחסה להדחתו של סגן שר החוץ. היא גם לא מוטרדת מכתב האישום נגד ליברמן: "אני מאמינה לו"

 
 
 
 
 

(8:03 דקות)

לא הרבה יודעים זאת, אבל המזכ"לית והאישה החזקה בישראל ביתנו, פאינה קירשנבאום, היא גם נהגת אמבולנס וחובבת ספורט מושבעת. בשיחה עם ניב גלבוע היא חושפת טפח מהנעשה באחורי הקלעים של המפלגה והתנהלות היו"ר, אביגדור ליברמן. "אני חושבת שהוא אחד המנהלים הטובים ביותר", היא אומרת עליו.

 

קירשנבאום מתייחסת להדחותיהם מהרשימה שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב וסגן שר החוץ, דני אילון. "יש ועדה מסדרת, שיושבים בה אנשים מאוד רציניים ומנסים להרכיב את הצוות המנצח. הוועדה החליטה שאילון לא יתמודד. ככה זה בפוליטיקה. סטס החליט לבד לא להתמודד", טענה.

 

בנוגע לכתב האישום שצפוי להיות מוגש נגד יו"ר מפלגתה, קירשנבאום נותרת נאמנה. "אני מאמינה לו. אני יודעת שהוא איש ישר ואני ממש סומכת עליו. אני מקווה שאחרי 16 שנה של חקירות, פשוט צריך לסיים את זה".

 

חברת הכנסת קירשנבאום הייתה מיוזמות החוק שנועד להגביל קבלת תרומות מחו"ל של ארגוני שמאל. "חלק חשוב במדינה זה הריבונות שלה וזה חלק משמירת הריבונות של המדינה", הסבירה. ומה מדיר שינה מעיניה? "אם אני עולה במשקל. אני נשקלת כל יום באובססיביות", היא מעידה על עצמה.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.