הקוף והאשה: פרק 1 המלא

 
עודכן 14:05 04/11/2012

ענת גורן ורון "הקוף" קופמן בודקים מחדש את המושגים "הגבר החדש", "הגבר הישן" ו"האישה החדשה". והפעם: מה תפקיד הגבר ומה תפקיד האשה כשזה מגיע לילדים? צפו בפרק המלא

 
 
 
 
 

במהלך שלושה פרקים מתחקים רון קופמן (שמרן שלא מוכן לטפל בילדים, לרחוץ כלים או לקפל כביסה) וענת גורן (קרייריסטית + 2 שלא מוכנה לקבל שום הגדרה כמובנת מאליה) אחרי נקודות החיכוך המרכזיות בין גברים לנשים בכל הנוגע להבדלים בין המינים.

 

באמצעות מפגשים עם גברים ונשים שעשו בחירות מעניינות ויוצאות דופן הם בודקים מחדש את המושג "הגבר החדש", "הגבר הישן" ו"האישה החדשה", מנסים להבין איך גברים ונשים תופסים סקס ואהבה, ואיך הם מסתכלים על תפקידם כהורים לילדים.

 

תוך כדי הראיונות וגם לאחריהם מנהלים גורן וקופמן ויכוח בלתי פוסק על מה גנטי ומה נרכש, מה אופייני וטבעי לגברים ומה נכון לנשים. כל אחד מהם מביא טיעונים מצידו ומנסה "לגייס" את המרואיינים לצידו ולהשתמש בהם כהוכחה לצדקת טיעוניו.

 

בעוד קופמן שומר על עמדות מסורתיות שיש שיטענו שהן שוביניסטיות (הקוף כמובן יכחיש מיד) ומעוניין לשמור על סדרי העולם הישנים, גורן מחפשת את הדרך החדשה, מורדת במוסכמות, מעלה שאלות כל הזמן, תומכת בשינויים, וצוחקת על תפיסותיו המיושנות של קופמן.

 

צפו בפרק המלא.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.