צפו: מיקי רוזנטל מודיע בשידור חי על כניסתו לפוליטיקה

 
עודכן 23:46 16/10/2012

העיתונאי הוותיק הגיש את תכניתו האחרונה ב"מקור" ונפרד מהצופים. בימים הקרובים הוא יודיע על הצטרפותו למפלגת העבודה לאחר התלבטויות ארוכות

 
 
 
 
 

חצה את הקווים: העיתונאי מיקי רוזנטל הודיע הערב (שלישי) כי הוא מצטרף לפוליטיקה. אחרי התלבטויות ארוכות רוזנטל הודיע על המהלך בשידור חי בתכנית "המקור" אותה הוא מגיש בערוץ 10. הוא נשאל על ידי מנחה התכנית, רביב דרוקר, אם בחודש האחרון הוא התכונן לקריירה פוליטית והשיב: "לא אגלה את כל הפרטים אך חיי עומדים להשתנות".

 

"בתור אחד שמבין בפוליטיקה אני רוצה להתייעץ איתך, לעשות סקרי עומק?", שאל רוזנטל את דרוקר בתגובה. דרוקר השיב לו שבטח, בעיקר נוכח התחושה ש"כולם מדברים עליך וזו תחושה של נרקסיזם". דרוקר שיבח את רוזנטל על הגינותו והודיע כי לדעתו עמיתו שנכנס לפוליטקה לא ישתנה.

 

רוזנטל מצדו אמר כי לא יוכל להתחנף לדרוקר כיוון דהוא כתב פוליטי וימשיך לסקר אותו. הוא סיים את הקריירה העיתונאית שלו כשהודה לצופיו.

 

לאחרונה זוכה מפלגתה של שלי חימוביץ' בתמיכה רבה. בין החיזוקים הצפויים להצטרף אליה ניתן למצוא את אחד מסמלי המאבק החברתי, איציק שמולי. השבוע נודע כי מי שינהל את הקמפיין התקשורתי של יושבת ראש מפלגת העבודה הוא שלום קיטל, מנכ"ל חברת החדשות של הערוץ השני לשעבר.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.