עכשיו זה רשמי: סתיו שפיר הצטרפה למפלגת העבודה

 
עודכן 21:05 12/10/2012

אחת המנהיגות הבולטות של המחאה החברתית שהחלה בקיץ הקודם חוצה את הקווים. "אנחנו יודעים שאת הכיכרות כבר כבשנו, אבל את ההחלטות החשובות מקבלים דווקא במקומות שמהם הדור שלי מדיר את רגליו", כתבה בחשבון הפייסבוק שלה

 
 
 
 
 

הפעילה החברתית, סתיו שפיר, הודיעה הערב (שישי) על הצטרפותה באופן רשמי למפלגת העבודה ועל כוונתה להתמודד בפריימריז הקרובים. "אנחנו יודעים שאת הכיכרות כבר כבשנו, אבל את ההחלטות החשובות מקבלים דווקא במקומות שמהם הדור שלי מדיר את רגליו", כתבה בחשבון הפייסבוק שלה.

 
סתיו שפיר. "האחריות שקיבלנו על עצמנו בקיץ שעבר חייבת להתרחב אל מעבר לרחוב"
סתיו שפיר. "האחריות שקיבלנו על עצמנו בקיץ שעבר חייבת להתרחב אל מעבר לרחוב" צילום: חדשות 10

"כשבוחרים בדרך הנכונה, השביל פתאום מתבהר", הוסיפה שפיר, שהייתה ממנהיגות המחאה החברתית שהחלה בקיץ שעבר. "למדתי את זה ביום שבו עזבתי את העבודה שלי כעיתונאית, על מנת להשקיע את כל מאמציי בהקמת המאהל ברוטשילד. אני מרגישה זאת שוב עכשיו, לאחר חודשים של התלבטות, בפתחה של דרך חדשה".

 

"האחריות שקיבלנו על עצמנו בקיץ שעבר חייבת להתרחב אל מעבר לרחוב", כתבה לתומכיה. "יש דרך אחת ליצור פה פוליטיקה בריאה, נקייה ונכונה: אם נעשה זאת יחד. מפלגת העבודה בראשות שלי יחימוביץ' היא הבית הפוליטי שבו פועלים יחד מסורת והיסטוריה לצד אלפי צעירות וצעירים ראויים ואמיצים שיוצאים להיאבק על עתידה של המדינה הזו".

 

המהלך לא הפתיע רבים במערכת הפוליטית. דובר על הצטרפותה של שפיר למפלגת העבודה עוד במאי, אז הוקדמו הבחירות בפעם האחרונה, במהלך שבוטל בסופו של דבר.

 

שפיר תתמודד, כאמור, על מקום בכנסת ה-19. עוד לא נקבע תאריך לבחירות המקדמיות במפלגת העבודה, בהם יתמודד גם נועם שליט.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.