צבי יחזקאלי: "קשה לי להסתכל על נשים"

 
עודכן 20:07 04/09/2012

רגע לפני ש"אללה אסלאם", הסדרה החדשה של צבי יחזקאלי, עולה לשידור, יחזקאלי מספר כיצד הוא מתמודד עם ההתחזקות הפרטית שלו ועם תל אביב

 
 
 
 
 

משפחת יחזקאלי הגיעה בהרכב מלא להקרנת הבכורה של "אללה אסלאם". ולמרות שהוא רגיל להסתובב בפינות מסוכנות בעולם, צבי יחזקאלי חושש קצת מלהסתובב ברחבת הסינמטק מאז שהתחזק והתקרב לדת. "אני חושב שאנחנו פעם ראשונה בתל אביב", הוא מצהיר.

 

יחזקאלי הצטרף למערכת חדשות 10 ביום הקמתה. הוא צבר מוניטין מקצועי וזכה בלב הקהל. הלוק הערביסטי המחוספס, האופנוע והחיים על הקצה הקנו לו הרבה מעריצים אבל לפני כמעט שלוש שנים גילה את הדת והחל תהליך של חזרה בתשובה.

 

יחזקאלי אומר שלא יגיד לנשות תל אביב כיצד להתלבש אבל מודה: "אני זה קשה לי. אז אוריד את העיניים... כשאדם רוצה להיות טהור ורוצה להיות באמת עם אישה אחת. הוא צריך לא להסתכל".


צבי הסתובב במשך שנה באירופה הקלאסית. אבל החצר האחורית של אירופה היא סיר מבעבע של מהגרים מוסלמים שמתחיל לגלוש. יחזקאלי התחזה לעיתונאי פלסטיני ונקלע ללא מעט מצבים מתוחים. הוא מספר שבזמן שהותו במסגד נאלץ להתפלל כחלק מסיפור הכיסוי אך התפלל תפילות יהודיות לאחר שהרמב"ם הרשה זאת בעבר.


ומה לאשתו יש לספר על הסכנות שחיכו לו באירופה? "השם שומר עליו. יש לו תפקיד בעולם", היא מסכמת.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.