בעקבות החשדות לעבירות מין: ניסו שחם התפטר מתפקידו

 
עודכן 17:38 30/08/2012

לאחר שנחשד בביצוע עבירות מין בשבע שוטרות, מפקד מחוז ירושלים לשעבר החליט לסיים את תפקידו. כבר לפני כשבוע ביקש ממנו המפכ"ל להתפטר, והיום החליט ניצב שחם להיענות לבקשה. השר לביטחון פנים אישר את ההתפטרות ומינה במקום שחם את ניצב יוסי פריינטי, כיום מפקד מחוז דרום

 
 
 
 
 

(4:46 דקות)

מפקד מחוז ירושלים במשטרה, ניצב ניסו שחם, התפטר היום (חמישי) מתפקידו. כנגד שחם מתנהלת בימים אלה חקירה במחלקה לחקירות שוטרים בעקבות תלונות על עבירות מין שביצע בפקודותיו. במקומו ימונה ניצב יוסי פריינטי, כיום מפקד מחוז דרום.

 

לפני כשבוע, ביקש מפכ"ל המשטרה, רב ניצב יוחנן דנינו, משחם להודיע על סיום תפקידו מרצונו. מפקד המחוז החליט היום להיענות לבקשת המפכ"ל. השר לביטחון פנים, יצחק אהרונוביץ', קיבל את ההודעה מהמפכ"ל ואישר את ההתפטרות.

 

 
שחם. קיבל את הבקשה
שחם. קיבל את הבקשה צילום : חדשות 10
 

במחלקה לחקירות שוטרים חושדים כי שחם ביצע עבירות מין בשבע שוטרות שהיו תחת פיקודו. חלק מהמעשים בוצעו, על פי החשד, בהסכמה וחלקם, בהם מעשים מגונים, בוצעו ללא הסכמה. חלק מהמידע הגיע לחוקרים מהשוטרות עצמן וחלקו ממידע מודיעיני. שחם עצמו מכחיש את החשדות נגדו. לטענתו, כל המעשים שבוצעו נעשו בהסכמה.

 

אחת התלונות נגד קצין המשטרה כבר נסגרה. מדובר באחת המתלוננות המרכזיות ממרחב ציון. התלונה נסגרה מפני שהשוטרת עצמה לא ייחסה לעניין דברים יותר מדי רציניים או בעלי אופי מיני. ניצב שחם נשאר עם המתלוננת המרכזית מהמרחב ועם עוד תלונה על בעילה אסורה בהסכמה ותלונה נוספת.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.