הדמויות של "אלנבי"

 
עודכן 14:30 15/07/2012

בעלים של מועדון המאוהב בחשפנית, עיתונאי רגיש, חשפנית עם רקע דתי ובימבו בלונדינית: בואו להכיר את כל הדמויות בסדרת הדרמה האפלה, "אלנבי". בקרוב בערוץ 10

 
 
 
 
 
"אלנבי"
"אלנבי" צילום : צילום: דני בר אדון
 

בין אם מדובר במסיבת רווקים, ערב הוללות או בדידות רגעית , מועדוני החשפניות הם בדרך כלל היעד האולטימטיבי עם האורות האדומים המהבהבים ברחוב החשוך, השומר ענק המימדים שמשגיח מהכניסה והבנות היפות רוקדות על העמוד. אבל מה באמת מתרחש במועדונים מאחורי האיפור, המוזיקה ועשן הסיגריות? סדרת הדרמה החדשה "אלנבי" חושפת את הצד האפל של תל אביב, בואו להכיר את הדמויות.

 

ארז (אביב אלוש)

אביב אלוש "אלנבי"
אביב אלוש "אלנבי" צילום: דני בר אדון

הבעלים של "אלנבי דאנסבר". מנהל את הבר שלו ביד רמה. כריזמטי ומקסים, אבל גם קר רוח. יש לו פאסון. העובדים שלו, ואפילו השומרים הפרועים של הברים ברחוב אלנבי, עושים לו חשבון. הוא יודע שהוא צריך להסתדר עם החוק מצד אחד, ועם שפע טיפוסים מפוקפקים מצד שני, ובתחום האפור שבו הוא מתנהל הוא עושה הרבה דברים לא נעימים. אבל יש לו מושגים משלו על טוב ורע, והוא דבק בהם. הדבר האחרון שהוא תיאר לעצמו הוא סיפור אהבה עם חשפנית, מפני שחשפניות נמצאות בעיניו בצד הלא נכון של הקו שמפריד נכון ולא נכון.

 

מיקה (מורן אטיאס)

מורן אטיאס "אלנבי"
מורן אטיאס "אלנבי" צילום: דני בר אדון

חשפנית שבאה מרקע חרדי. הוריה נידו אותה בצעירותה והיא נאלצה להסתדר לבד בעולם של גברים שמעטים יודעים כמוהה כמה הוא יכול להיות קשוח. היא נראית שבירה, אבל היא לא פראיירית, והיא יכולה לפעול בקור רוח מקפיא כשצריך. בעיקר כשצריך להגן על הסוד האפל שהיא נושאת איתה.

 

נוקי (רומי אבולעפיה)

רומי אבולעפיה
רומי אבולעפיה צילום: דני בר אדון

חשפנית רבת קסם, אינטליגנטית להפליא וחסרת מעצורים. יש לה לב, אבל אין לה מוסר והיא נותנת לגברים סביבה תחושה שאיתה הכל אפשרי ושום דבר לא אסור. אלא שמתחת למה שנראה כחגיגה מתמדת, לונה פארק למבוגרים, יש משהו שרוף ונואש באישה הצעירה הזאת, שלא מאמינה שמישהו יכול לאהוב אותה ולצאת מזה על שתי רגליים. אולי היא צודקת.

 

עידו (גיא אריאלי)

גיא אריאלי "אלנבי"
גיא אריאלי "אלנבי" צילום: דני בר אדון

השותף הצעיר והנהנתן של ארז. אבא שלו, העורך-דין, קנה לו שותפות במועדון כדי שיהנה ובעיניו זה הכל משחק. הוא מסרב להיכנס לעומק  והוא יודע איך לצוף, לכן הוא לא מסתבך בכל האלימות והפראות סביבו ויודע לצאת ממנה באיברים שלמים, אז מה אם סביבו חושבים עליו שהוא טמבל. עידו מאוהב בחשפנית שהיא כמעט פרודיה על בלונדיניות.

 

ערן (נדב נייטס)

נדב נייטס "אלנבי"
נדב נייטס "אלנבי" צילום: דני בר אדון

עיתונאי צעיר במקומון תל אביבי, אבל ירושלמי במקור. חכם וחם, אבל לא באמת בנוי להסתדר בעולם של נשים פרועות וגברים אלימים. הם מצידם נמשכים אליו מפני שהוא רואה אותם, מבין אותם והוא מספק להם סיכוי של לגיטימציה והבנה.

 

דימה (סרגיי בוכמן)

סרגיי בוכמן, "אלנבי"
סרגיי בוכמן, "אלנבי" צילום: דני בר אדון

 

עולה מרוסיה. שומר ברים ובן זוגה של מיקה. דימה מדבר מעט ופועל מהר. קור הרוח שלו מקפיא, ואין לו חברים של ממש, אלא רק נאמנויות פשוטות, ונקמות קשות

 

 

סטפאני (ג'וליה לוי בוקן)

ג'וליה לוי בוקן "אלנבי"
ג'וליה לוי בוקן "אלנבי" צילום: דני בר אדון

החשפנית הכי פופולרית בגוגו. אחרי ילדות לא קלה ועבר של פנקינסטית, הורים מזניחים ומעבר מארץ לארץ, היא המציאה את עצמה מחדש בתור בימבו מושלמת והמסיכה הזאת מגינה עליה.

 

אפי (מיקי לאון)

מיקי לאון, "אלנבי"
מיקי לאון, "אלנבי" צילום: דני בר אדון

אפי, שומר ברים, וסדרן העבודה של "בריח אבטחה", המספקת שירותי שמירה לבר של ארז. הוא אימת הרחוב. גם השומרים הקשוחים מפחדים ממנו. הוא אכזרי ונחוש, ויש לו חוש הומור במיוחד נבזי. הוא אוהב את העבודה שלו, ואוהב שמפחדים ממנו. בזה הוא טוב. ארז הוא אחד הבודדים שלהם הוא בכל זאת עושה חשבון.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.