צפו: המרדפים המטורפים של היחידה האווירית של המשטרה

 
עודכן 21:34 09/07/2012

לרגל 25 שנים ליחידה, היא חושפת סרטונים שנראים כאילו נלקחו מסרט אקשן. מרדף אחרי גנבי רכב הנוהגים במהירות 200 קמ"ש, כיוון שוטרים במרדף רגלי, או איתור של אלה המנסים לסנוור מטוסים. "היתרון של כלי טיס הוא שהם נותנים מימד שאי אפשר לקבל משום מקור אחר", מספר מפקד היחידה

 
 
 
 
 

(3:34 דקות)

היחידה האווירית של המשטרה חושפת בפני חדשות 10 כמה מהמרדפים המטורפים שהיו כאן בשנים האחרונות, לרגל 25 שנים להקמתה. באחד הסרטים שנחשפו נהג עובר את ה-200 קמ"ש. בדרך, הוא פוגע בכלי רכב ושובר את מראותיהם.

 

סרט אחר מתעד מרדף אחר נהג רכב שעובר על כל חוקי התנועה האפשריים כאשר הוא מנסה להימלט אל השטחים. בסוף המרדף, הוא יצא מהרכב והרים ידיים.

 

"היתרון של כלי טיס הוא שהם נותנים מימד שאי אפשר לקבל משום מקור אחר", מספר ניצב משנה נועם אדר, מפקד היחידה האווירית של המשטרה. אכן, מה שרואים ממאות מטרים של גובה, לא רואים לפעמים ממרחק חצי מטר על הקרקע, כמו שרואים בסרט בו מכוון הטייס את השוטרים הנמצאים במרדף רגלי אחר חשוד.

 

תפקיד אחר של היחידה האווירית, שבה רק שישה מסוקים, הוא לאתר את מי שמנסים לסנוור את המטוסים שנוחתים בנתב"ג באמצעות קרן לייזר. הטייס מאתר את מקור האור ושולח לשם שוטרים.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.