ינון מגל משיב אש: "ברשות השידור חסרי מוסר עבודה"

 
עודכן 20:02 13/06/2012

מגיש "מבט" המתפטר הגיב על טענת מנהליו בערוץ הראשון שטענו כי לא הסכים לעבוד במשך חמישה ערבים בשבוע. "כמו שבגין אמר - איני יכול עוד", הסביר מגל

 
 
 
 
 

אחרי מיקי חיימוביץ' ויעקב אילון שעזבו את חדשות 10, גם מגיש מהדורת "מבט" ינון מגל התפטר - ואפשר לומר שמדובר בהכל מלבד בפרישה ברוח טובה. אחרי שסיים את תפקידו על כיסא מגיש המהדורה בערוץ הראשון אמש (שלישי), הגיש מגל מכתב נוקב למנהליו בו טען כי הוא עובר מסע רדיפה, כיוון שמונה על ידי מנכ"ל רשות השידור הקודם.

 

בחודשים האחרונים כבר דווח לא פעם על השרטון שעליו עלו יחסיהם של מגישי מבט, מגל ומירב מילר, עם הנהלת רשות השידור. את מגל מצאנו היום ליד ביתו בירושלים משחק שח מט, ונראה כאילו נגולה אבן מעל ליבו. "אני מרגיש הקלה גדולה, בסדר גמור. קפצתי למים, רק מקווה שיהיו מים למטה", הוא מספר.

 

מרשות השידור כבר השיבו באש וטענו כי מגל היה מורגל בהגשת מהדורה ארבע פעמים בשבוע ולא היה מוכן לשדר במשך חמישה ערבים, למרות שהוא משתכר כ-60,000 ש"ח בחודש, וכי אין לו עניין אמיתי בעבודת המערכת. "האנשים האלה הם האחרונים שיכולים להטיף בנוגע למוסר עבודה. כמו שבגין אמר - 'איני יכול עוד'. אני לא יודע אם אני יכול לדבר בכלל, בגלל שיש כאן עניינים משפטיים". באופן לא מפתיע מגל מכין תביעה כנגד רשות השידור, כך שאל תצפו למהדורת פרידה חגיגית שלו מחדשות ערוץ הראשון.

 

התוכניות המלאות של ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.