בעקבות פרשת אשל: ראש מערך ההסברה יועז הנדל פורש מתפקידו

 
עודכן 20:14 21/02/2012

ראש מערך ההסברה בלשכת ראש הממשלה סיכם עם נתניהו על סיום תפקידו בשל חוסר הגיבוי מרה"מ בפרשת נתן אשל. נתניהו נזף בהנדל, האוזר ולוקר על כך שלא שיתפו אותו במידע: "לא יכול להיות שאלמד מהתקשורת על דבר כזה שקורה בלשכתי". המזכיר הצבאי לוקר גם צפוי לעזוב בקרוב, האוזר בדרך החוצה גם כן?

 
 
 
 
 

(3:05 דקות)

רעידת אדמה בלשכת ראש הממשלה? הטלטלה בלשכת ראש הממשלה בעקבות פרשת נתן אשל נמשכת כשראש מערך ההסברה בלשכה, יועז הנדל, צפוי להתפטר מתפקידו. עזיבתו הצפויה של הנדל באה בעקבות חוסר הגיבוי של ראש הממשלה בפרשת נתן אשל.

 

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של חדשות 10 »

  

ראש הממשלה קיים שיחה עם שלושת הבכירים בלשכתו שדיווחו ליועץ המשפטי לממשלה על פרשת נתן אשל, ונזף בהם על שלא שיתפו אותו במידע. נתניהו אמר לשלושה, הנדל, מזכיר הממשלה, צביקה האוזר והמזכיר הצבאי, יוחנן לוקר, כי הוא מאוכזב מכך שלא שיתפו אותו במידע.

 

"מאוכזב מכך שהסתרתם את המידע במשך למעלה מחודש. הייתם צריכים לפנות אליי והייתי פונה בדיוק כמוכם ליועץ המשפטי", אמר נתניהו לשלושה. בנוסף להנדל, גם המזכיר הצבאי לוקר יעזוב בקרוב לאחר שיסיים את תפקידו. לאור ההתפתחויות האחרונות, ייתכן וגם המזכיר האוזר יסיים את תפקידו בקרוב.

 

"אני לא משתכנע מהנימוק שרציתם להגן עליי. לא יכול להיות שאלמד מהתקשורת על דבר כזה שקורה לי בתוך הלשכה", אמר נתניהו לשלושה והוסיף כי בתור מי שעומד בראש המערכת הוא מצפה שישתפו אותו במידע שכזה.

 

במשרד ראש הממשלה סירבו להתייחס לדברים אך גורם הבקיא בפרטים אמר לחדשות נענע 10 כי הודעת העזיבה של הנדל לא התקבלה בהפתעה לאור המתיחות ששררה בלשכה בשבועות האחרונים לאחר התפוצצות הפרשה. הנדל נכנס לתפקידו בלשכה רק לפני כחצי שנה. טרם ברור מי יחליפו בתפקיד.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.