פנים אמיתיות: שלומי לחיאני

 
עודכן 14:16 21/02/2012

חידת לחיאני נחשפת: שלומי לחיאני, ראש העיר בת ים, בראיון מיוחד לאמנון לוי - בלי פחד, בלי מעצורים, בלי צנזורה. מה אתם יודעים על המלך של בת ים? צפו בתוכנית המלאה של פנים אמיתיות עם אמנון לוי

 
 
 
 
 

שבוע ימים התלבט שלומי לחיאני עד שהודיע שלשום שהוא לא יתמודד על ראשות תנועת "קדימה". העובדה שעננה כבדה של חשדות פלילים תלויה מעל ראשו, הייתה כנראה מרכיב חשוב בהחלטה לחכות. אז לחיאני מחכה, אבל בשום פנים ואופן הוא לא מוותר. שלומי לחיאני בטוח שהוא קורץ מהחומר של ראשי ממשלות - והוא עוד ישב בעתיד על הכסא הזה.

 

שלוש עובדות על שלומי לחיאני, ראש העיר בת ים: ראשית, הוא נחשב לראש עיר מעולה, בולדוזר שלקח עיר מושמצת, בעייתית והפך אותה תוך כמה שנים לעיר פורחת, משגשגת ומצליחה.

 

שנית, הוא כריזמטי ומרתק באופן שנדיר למצוא בפוליטיקה. גם אהוד ברק כמנהיג העבודה וגם בנימין נתניהו כמנהיג הליכוד חיזרו אחריו.

 

שלישית, הוא אדם שעל ראשו רובצת עננה כבדה של חשד לשחיתות. מבקר המדינה כתב עליו דו"חות קשים, המשטרה ורשות המיסים המליצו להעמיד אותו לדין בחשדות הכי חמורים לאיש ציבור: שוחד, מרמה, הפרת אמונים, הלבנת הון. כל החומר עם החשדות בעניינו נמצא בפרקליטות המדינה, שצריכה להחליט האם להעמיד את לחיאני לדין.

 

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.