יש רגיעה? שוב קסאם נורה לעבר ישראל

 
עודכן 19:04 29/08/2011

למרות ההצהרות על הפסקת אש מצדם של הפלגים הפלסטיניים ברצועה, קרוב ליממה אחרי הירי הקודם, רקטת קסאם התפוצצה בשטח פתוח במועצה האזורית אשכול. בעקבות זאת לא נרשמו נפגעים או נזק.

 
 
 
 
 

שקט מדומה: רקטת קסאם נורתה הערב (שני) מרצועת עזה והתפוצצה בשטח פתוח במועצה האזורית אשכול. בעקבות התפוצצות הרקטה לא נרשמו נפגעים או נזק.

 

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של חדשות 10 »

 

אחרי שבסוף השבוע הכריזו הפלגים הפלסטינים ברצועה על הפסקת האש מצדם, רק אתמול בערב נורתה רקטת קסאם מעזה והתפוצצה סמוך לקיבוץ במועצה אזורית שער הנגב. גם אז לא היו נפגעים ולא נגרם נזק כתוצאה מהנפילה.

 

אתמול בבוקר נפלה רקטת גראד בשטח פתוח סמוך לבאר שבע. אמש נורו שתי פצצות מרגמה לעבר מחסום ארז הממוקם בצפון הרצועה. הפצצות נחתו בשטח פתוח. בכל המקרים לא נגרם נזק ולא היו נפגעים כתוצאה מהירי. יממה קודם לכן, ביום שישי, שוגרו שלוש רקטות קסאם לעבר הדרום.

 

הודעת הג'יהאד על הפסקת הירי הייתה בגדר שינוי כיוון מפתיע לאחר שמספר שעות קודם לכן חיסלה ישראל שני פעילי טרור שירו פצצות מרגמה לעבר מחסום ארז.

 

בעקבות החיסול פרסם הארגון העזתי הודעת נקמה מובהקת בה הבטיח דובר פלוגות ירושלים, אבו אחמד, להגיב על החיסול. הדובר איים כי מיליון איש שנכנסו לטענתו למקלטים בעקבות השיגורים האחרונים, יהפכו לשני מיליון ושלושה מיליון או יותר, אם ישראל לא תפסיק לתקוף.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.