כוכב הילדים החרדי שהורשע בפדופיליה: "רק ליטפתי בלחי"

 
עודכן 22:42 14/08/2011

"דוד החקיין", כוכב הילדים של העולם החרדי, הורשע לאחרונה בתקיפה מינית של אחד הילדים. בראיון לחדשות 10 הוא מכחיש את המיוחס לו: "מלטיפה בלחי הילד הגיע ללטיפה בתוך התחתונים. אנשים טוענים ששילמתי לו 200 שקל בשביל שישתוק או יתפשט, אבל לא היה לי איתו שום דבר פיזי"

 
 
 
 
 

(3:28 דקות)

עוד סיפור מחריד נפל על הציבור החרדי. לפני כחודש הורשע בדרן הילדים החרדי, דוד ברוקנר, המכונה "דוד החקיין". בית המשפט השלום בירושלים קבע כי הוא ביצע ארבע עבירות של מעשה מגונה בילד בן 12 וחצי ממעריציו. מדובר, לדעת רבים, בכוכב הילדים הפופולארי ביותר בציבור החרדי.

 

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של חדשות 10 »

 

"מה פתאום שהילד מלטיפה פה (מצביע על הלחי) יגיע למצב שהייתה לטיפה בתוך התחתונים, בתוך בית הכנסת", טוען ברוקנר בראיון לפרשן החרדים של חדשות 10, אבישי בן חיים. בכך הוא מכחיש את המיוחס לו בהכרעת הדין, לפיה הוא "פתח את חגורת מכנסיו של הילד והכניס את ידיו" ועשה אף דברים חמורים מכך.

 

"הילד הזה, כמו כל הילדים, פגש אותי כדי לשמוע סיפורים", טוען ברוקנר. "הוא התחנן אליי בבית הכנסת שיבוא לבית שלי. הוא הגיע לבית ושם הכל השתבש. אנשים טוענים ששילמתי לו 200 שקל בשביל שישתוק או יתפשט, אבל לא היה לי איתו שום דבר פיזי. אחרי שנתתי לו את 200 השקלים, חיבקתי אותו".

 

הבדרן החרדי מודה היום כי היה פעמים רבות על סף התאבדות. "פעם אחת הייתי בטירוף דעת טוטאלי - ראיתי משאית מרחוק ואמרתי שאני קופץ", הוא נזכר. העובדה המטרידה היא שנדמה שבסביבתו הקרובה של החקיין, שוב מתייחסים בסלחנות מסוכנת להכרעת הדין הברורה של בית המשפט.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.