האקרים השחיתו את האתר של ישראל ביתנו: "בתגובה לליברמן הקיצוני"

 
התמונה שהופיעה לאחר שפרצו לאתר ישראל ביתנו
התמונה שהופיעה לאחר שפרצו לאתר ישראל ביתנו צילום: צילום מסך
 
עודכן 16:00 30/04/2011

לאחר מתקפות דומות של פעילים פלסטיניים על אתרים של גורמים פוליטיים ישראלים, היום הותקף גם האתר של מפלגת ישראל ביתנו. ההודעה שהושארה התייחסה באופן ישיר ליו"ר התנועה. "הפושע ליברמן, על אפך ועל חמתך ייחתם הסכם פיוס", נכתב. ח"כ קירשנבאום: "מפעילים טרור גם ברשת"

 
 
 
 
 

אתר האינטרנט של מפלגת ישראל ביתנו נפרץ היום (שבת) על ידי גורמים פרו-פלסטיניים, אשר השאירו הודעה בגנות יושב ראש הסיעה, אביגדור ליברמן, בצד תמונה של דגל פלסטין על רקע הפירמידות במצרים. בהודעה שכתובה בערבית, נאמר: "מפלגתו של הפושע ליברמן, על אפך ועל חמתך וחמת הציונים כולם ייחתם הסכם הפיוס".

 

מה דעתכם? ספרו בחדשות 10 בפייסבוק »

 
מתקפה אישית. ליברמן
מתקפה אישית. ליברמן צילום: חדשות 10 (ארכיון)

ההאקרים אף הודיעו כי "הפיוס הפלסטיני" יתקיים כמתוכנן בטקס ביום חמישי הקרוב. "בתגובה לליברמן הקיצוני, נפרץ האתר של ישראל ביתנו", כתבו ההאקרים על שר החוץ. "אביגדור ליברמן, שר החוץ על הישות הציונית. פתח + חמאס = פלסטין", לשון ההודעה. "המתינו לנו, הפיוס הפלסטיני".

 

ח״כ פאינה קירשנבאום, מזכ״לית המפלגה, מסרה בתגובה לפריצת האתר כי "לו שעומדים מאחורי מעשה הוונדליזם הם מתומכי הטרור הפלסטיני. "עכשיו מסתבר שהם פועלים בניסיון להשליט טרור גם ברשת האינטרנט. ישראל ביתנו תמשיך להשמיע את קולה ועמדתה בצורה ברורה ונחרצת בכל הזדמנות גם בעתיד".

 

המתקפה על אתר "ישראל ביתנו" מגיעה ימים ספורים לאחר מתקפה דומה על אתרי אינטרנט שונים של ישויות פוליטיות ישראליות. ביום רביעי, היה זה האתר של ח"כ יואל חסון שהותקף על ידי גורמים אסלאמיים קיצוניים. כאשר מגיעים לדף הבית של האתר, הופיעו כתובות בערבית ומתנגנת מוסיקת תפילה אסלאמית.

 

 
ההודעה שהופיע באתר מפלגת ישראל ביתנו
ההודעה שהופיע באתר מפלגת ישראל ביתנו צילום : צילום מסך האתר
 

יומיים קודם לכן הותקף האתר "גו קדימה" של פעילי המפלגה בידי האקרים פלסטינים. ההאקרים, שכינו את עצמם "צוות ההאקרים של עזה", כתבו בדף הבית של האתר: "מסר לישראל - מוות לישראל". אתר "גו קדימה" הוקם על ידי פעילי המפלגה למען הציבור בישראל על מנת לשתפו בעשיית סיעת קדימה בכנסת ומחוצה לה.

 

"מסגד אל-אקצא בסכנה", כתבו ההאקרים. "אנחנו נעמוד בשורה אחת ולא נאפשר לאיש להרוס את ההווה ואת העתיד שלנו. מי שינסה להרוס את מסגד אל-אקצא, ייהרס ביתו". בנוסף, התייחסו ההאקרים להסלמה האחרונה בדרום הארץ וברצועת עזה וכתבו: "אתם לא יודעים מה אנחנו מסתירים מכם - רצועת עזה תהיה בית הקברות שלכם. עזה תנצח!".

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.