מח"ט שומרון: המוטיבציה בקרב ארגוני הטרור לא ירדה מהפרק

 
עודכן 15:15 17/04/2011

אלוף משנה נמרוד אלוני הגיב על מעצרם של רוצחי משפחת פוגל באיתמר ואמר כי "לא ניתן לאנשים מהסוג הזה להסתובב חופשי ונבוא איתם חשבון". לדבריו, יש נחמה בידיעה שהרוצחים לא מסתובבים חופשי

 
 
 
 
 

(1:03 דקות)

מפקד חטיבת שומרון, אלוף משנה נמרוד אלוני, התייחס היום (ראשון) למעצרם של רוצחי בני משפחת פוגל ואיתמר, וציין כי השניים נעצרו אחרי מאמץ של שבועות ארוכים .

 

"סיימנו בימים אלו מבצע שנמשך כחודש ימים עם עשרות פשיטות במרחב הכפר עוורתא, מבצע משותף של השב"כ וצה"ל, בראש הכוחות הייתה יחידה דובדבן שלוחמיה הם שלכדו את שני הרוצחים" סיפר אלוני.

 

הצטרפו לחדשות 10 בפייסבוק »

 

הוא הוסיף כי צה"ל יעשה מאמץ לתפוס את המפגעים בכל אירוע שהוא: "המבצע מוכיח שבכל מצב שבו יפגעו ביהודים צה"ל וחטיבת שומרון בפרט יעשו כל שנדרש כדי לשים יד על הרוצחים, לתפוס אותם או לפגוע בהם. אנחנו לא ניתן לאנשים מהסוג הזה להסתובב חופשי ונבוא איתם חשבון".

 

אלוני התייחס גם לרצון הארגונים השונים לבצע פיגועים ואמר כי "אנחנו רואים מפעם לפעם  הרצח לפני חודש הדגיש את זה, את המוטיבציה בקרב ארגוני הטרור לפיגועים ולרצח אכזרי כמו שראינו לא ירדה מהפרק. היא לא תמה, יש לנו מלחמה קשה מאוד".

 

הוא אמר כי קשה לנחם את המשפחה אך צה"ל ימשיך במאמצים הללו ככל שיידרש. "לא ניתן לנחם את המשפחות על הכאב הכבד, אבל המאמצים האלו לתפוס את הרוצחים לבוא איתם חשבון ולהביא אותם לדין זה תרומה קטנה ונחמה בידיעה שהרוצחים לא מסתובבים חופשי", אמר הקצין.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.