צעירי העבודה ניפצו את תמונות ברק: "נזרק לפח הזבל של ההיסטוריה"

 
עודכן 00:52 18/01/2011

בערב שאחרי הכרזת ברק על התפלגות ממפלגת העבודה, החלה המשמרת הצעירה של במפלגה במהלך להסרת תמונותיו של ברק ממוסדות המפלגה. במקביל הודיעו במשמרת הצעירה על קמפיין לגיוס מתפקדים חדשים תחת הסיסמה "לא מתבכיינים, מתפקדים"

 
 
 
 
 

בערב שאחרי הודעת יו"ר העבודה, אהוד ברק, על התפלגות שלו וארבעה שרים נוספים ממפלגת העבודה, החלו במשמרת הצעירה של המפלגה בקמפיין לגיוס מתפקדים חדשים לשורותיה.

 
שלט קמפיין צעירי העבודה בירושלים
שלט קמפיין צעירי העבודה בירושלים צילום: המשמרת הצעירה של העבודה

תחת הסיסמה "לא מתבכיינים, מתפקדים", החלו במשמרת הצעירה לתלות שלטים ברחבי הארץ הקוראים לאנשים להתפקד לשורותיה של מפלגת העבודה. "סוף סוף יש למפלגת העבודה סיכוי להשתקם ולחזור לדרכה הסוציאל-דמוקרטית", נכתב בהודעה שפירסמה המשמרת הצעירה.

 

במשמרת הצעירה הוסיפו כי בשעות האחרונות התחיל מבצע ארצי של המשמרת הצעירה מקריית שמונה ועד באר שבע במטרה לפקוד, לשקם ולהחזיר את מפלגת העבודה לשטח. כמו כן בחלק מהמטות אף ניפצו הפעילים או זרקו את תמונותיו של ברק. "זרקנו את ברק לפח הזבל של ההיסטוריה", נכתב בהודעה.

 

"דווקא עכשיו, נקרתה בדרכנו הזדמנות חד פעמית להחזיר את העבודה לדרכה", אמרה יו"ר המשמרת הצעירה, מיכל בירן. "אנחנו לא הולכים לפספס רגע היסטורי זה. הצטרפו אלינו למסע להחזרת מפלגת העבודה לחיים".

 

מוקדם יותר היום סיפרו גורמים במפלגה לחדשות נענע 10 כי מאז ההודעה של ברק, הם מוצפים בפניות של אנשים שמעוניינים להתפקד לשורותיה.

 

במייל שנשלח היום לחברי המשמרת הצעירה של העבודה נכתב: "עקב ההתפתחויות האחרונות, מערכת ההתפקדות של המפלגה עמוסה מאוד, ואנחנו מארגנים מתנדבים שיבואו לעזור בהמשך השבוע. מי שמעוניין לבוא לבית ברל לכמה שעות השבוע כדי לעזור לפקוד אנשים אנא צרו קשר".

 

לאור העלייה בפניות הבהירו הערב במשמרת הצעירה כי חלק מאנשיה יגיעו כבר מחר בבוקר לבית ברל במטרה לסייע בקליטת טפסי ההתפקדות.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.