גל אוחובסקי: "הופעתו של הראל סקעת השפילה אותי"

 
עודכן 23:41 01/08/2010

בעצרת שציינה שנה לפיגוע בבר נוער הקהילה הגאה בתל אביב הביע אוחובסקי מורת רוח מהשתתפותו של סקעת

 
 
 
 
 

בשנה שחלפה מאז פיגוע הירי בבר נוער של הקהילה הגאה בתל אביב, נדמה שענייניה של הקהילה קיבלו נראות וקדימות שלא זכו להן קודם לכן והמודעות הציבורית, כך נדמה, התחדדה. בסוף השבוע נערכה בגן מאיר עצרת לציון שנה לירי המחריד עם נוכחות דלה יחסית של פרצופים מוכרים. מדובר בנושא רגיש מאחר ובעצרת שנערכה בשנה שעברה, איום האאוטינג ריחף מעל ראשם של כמה המשתתפים. ובמהלך השנה האחרונה, יצאו שניים מהם - יהודה פוליקר ויהודית רביץ - מהארון. "הוצאה מהארון זה משהו שצריך להיעשות רק במקרים קיצוניים מאוד" אמר בעצרת בסוף השבוע, גל אוחובסקי. "יכול להיות שבאיום הזה היה משהו מטלטל" הוסיף בהתייחסו לאמנים שאכן יצאו מהארון בסופו של דבר.

לעצרת שנערכה בסוף השבוע האחרון הגיע ראש עיריית תל אביב רון חולדאי, אסי עזר, קורין אלאל והראל סקעת, שהשתתפותו עוררה מורת רוח מכיוונו של אוחובסקי. סקעת הודה למארגנים שהזמינו אותו וביקש להביע תמיכה במשפחות. אוחובסקי מצדו אמר שהמעמד "משפיל אותו וגורם לו להרגיש רע".

אסף דרעי, מנהלו של הראל סקעת הגיב לדברים: " הראל הוזמן להופיע בעצרת על ידי יניב ויצמן, יו"ר ארגון נוער גאה ועל ידי גורמים בעיריית תל אביב. להראל היה חשוב לבוא ולהביע תמיכה והזדהות עם הקהילה ועם משפחות הנרצחים והפצועים. אינני נכנס למלחמות הפנימיות של ראשי הקהילה הגאה".

 

>>> צפו בכל התוכניות המלאות של גיא פינס

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.