רגע לפני השתלטות השייטת: "אינשאללה אהיה שהיד"

 
עודכן 13:08 03/06/2010
חדשות nana10

פעילי שלום? דובר צה"ל פרסם תמונות של אחד ממשתתפי המשט שהיה על הספינה "מרמרה", כשהוא מספר על כוונותיו בדרך לרצועת עזה. "בעבר לא היה לי מזל, הפעם אני אהיה שהיד", אומר הפעיל באנגלית

 
 
 
 
 

(29 שניות)

דובר צה"ל מפרסם גם היום (חמישי) צילומים מספינת "מרמרה" שהשתתפה במשט לרצועת עזה, בה נתקלו לוחמי שייטת 13 בהתנגדות אלימה ועזה מצד הפעילים. הפעם נראה בתמונות אחד הפעילים, שככל הנראה כבר השתתף במשטים דומים, כשהוא אומר למצלמה שבכוונתו להפוך לשהיד.

משבר בלב ים - הסיקור המלא »

"כשנסעתי בפעם הראשונה רציתי להיות שהיד, לא היה לי מזל", אומר הפעיל באנגלית. "בפעם השנייה רציתי להיות שהיד – לא עבד. בפעם השלישית, במזל אינשאללה, אני אהיה שהיד".

הסרטון של היום מצטרף לשני הסרטונים שצולמו על ידי המלצמות שהיו על הספינה ופורסמו כבר אתמול. באחד הסרטונים נינתן לראות את ההכנות להגעת לוחמי צה"ל, שנעשות בצורה מסודרת עם אדם שמפקד על הפעילים, שהיו חמושים במוטות ברזל.

בסרטון השני ניתן לראות את ההתנגדות האלימה עצמה, עם הגעת הגל השני של לוחמי השייטת על גבי סירות הסתערות. הפעילים השליכו לעבר הלוחמים רימון הלם וניסו למנוע את עלייתם לסיפון באמצעות מוטות ושרשראות ברזל. כמו כן, הופעלו לעבר הלוחמים זרנוקי מים.
 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.