יצאת קצת דיק

 
אמא שלך לא לימדה אותך שלא מנומס להצביע על אנשים? חיים הכט
אמא שלך לא לימדה אותך שלא מנומס להצביע על אנשים? חיים הכט צילום: יח``צ/קשת
 
עודכן 01:30 14/03/2010
פיני אסקל

אין לנו מושג מה אתם הייתם עושים, אבל אנחנו היינו מוציאים את חיים הכט מכל החורים שהוא נכנס אליהם בתור האינסטלטור שמנסה לטפל בביוב של העולם כדי להוציא את כולנו רע. פיני אסקל מחטט בזבל

 
 
 
 
 
שלום, היום נשים קלוז אפ על התנהלותו של האיש שכולכם צריכים להיזהר ממנו ברחוב, נו, זה שנכנס לכיס שלכם ומחטט לכם במצפון. הוא לא יודע מה המצב הפיננסי שלכם, אין לו מושג איזה צרות יש לכם בבית, איש לא הסמיך אותו להיות האינסטלטור שמטפל בביוב של העולם, אבל לו לא אכפת, הוא מרשה לעצמו לשחק את אלוהים, להיות שיפוטי כלפי אנשים, לתקוף אותם אם הם לא מתנהלים על פי דפוס ההתנהגות שנראה לו נכון.

"הוא גדול האיש הזה, אני אומר לכם, הוא גדול", אומר חיים הכט אחרי שבחור עם כיפה על ראשו קונה באגט לילד עני ומוסיף שטר של חמישים. אז הוא קטן ההכט הזה, אני אומר לכם, הוא קטן.
 
כשהוא נמצא בהתקף של היפר ונטילציה מטורף ומפזר את ידיו לכל עבר, הוא ממאיס את עצמו יותר מכל סבתא מטורפת, גיס אלים, או דודים מזניחים. בפעם הבאה שאתם רואים ילד שאין לו אוכל – אל תתנו לו אפילו פירור, רק מהחשש שהכט יקפוץ אליכם עם מצלמה ויעשה לכם מניפולציות זולות או סתם יזרוק איזו מילה טובה.

בפינה לשיפוטכם הוא יקבע לכם מה בסדר, מה חצי בסדר, מה ממש לא בסדר. כשבעיניו אתם מתקשים להבין הוא מסתובב מהקונטרול למצלמה ומדגיש: "זה מרגש!". נו, אז תתרגשו כבר. מעניין מה הכט היה עושה אם היה תופס על חם מגיש טלוויזיה שמשדל ילד קטן לשקר ולומר לסועדים שאין לו אוכל בעבור קצת רייטינג, באקט שמזכיר את התחקירניות הממוזמזות בידיהם של רבנים חרמנים בתחקירי "כלבוטק". אבל הכט מושלם, נקי מכל רבב, מתנשא בעזרת שתי אצבעות ארוכות שמכוונות אליכם ודורשות איזו פעולת עיקום קלה, או סתם שנשאיר אותן מספיק זמן ליד הפטיש רק כדי לגלות מה אתם הייתם עושים.

"מה אתם הייתם עושים", שבת, 21:00, ערוץ 2
 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.