זוועה בשרון: 13 נערים חשודים באונס נערה במשך 3 שנים

 
עודכן 11:56 01/03/2010

הותר לפרסום: 12 נערים וצעיר נוסף נעצרו בחשד כי אנסו במשך 3 שנים נערה בת 15 במסגרות חברתיות שונות. בחקירתה סיפרה הנערה כי תחילת הפרשה כאשר החלה לנהל קשר רומנטי עם צעיר מבית ספרה ובמהלך הקשר הכיר לה הנער את חבריו וצעירים נוספים שבמהלך הזמן החלו לכפות עליה לבצע בהם מעשים מיניים

 
 
 
 
 

(2:57 דקות)

המשטרה עצרה 12 נערים וצעיר נוסף מאזור תל אביב והשרון בחשד כי אנסו במשך 3 שנים נערה מאז היתה בת 15. כך הותר היום (שני) לפרסום. הנערים הינם תושבי רמת השרון, ושכונות יוקרה בתל אביב. הפרשה הותרה לפרסום לאחר שהמשטרה סיימה את איסוף הראיות ואת החקירה הראשונית בנושא.

על פי החשדות הצעיר וחבורת הנערים התעללו מינית בנערה במשך 3 שנים במסגרות חברתיות שונות. על פי החשד אילצו את הנערה לבצע בהם פעולות מיניות, לרקוד מולם, ואף בחלק מהמקרים התעללו בה פיזית והכריחו אותה לבצע אקטים מיניים בכוח.

בעקבות רגישות המקרה הוחלט להטיל את החקירה על היחידה המרכזית של משטרת תל אביב במסגרתה שולבו אנשי מקצוע מיוחדים הכוללים פסיכולוגים שגבו עדות מפורטת מהצעירה.
 
בחקירתה סיפרה הנערה כי הפרשה התחילה לפני מספר שנים כאשר החלה לנהל קשר רומנטי עם צעיר מבית ספרה. לדבריה, במהלך הקשר הכיר לה הנער את חבריו וצעירים נוספים שבמהלך הזמן החלו לכפות עליה לבצע בהם מעשים מיניים.

פרשה דומה של אונס קבוצתי התרחשה בשנת 1998 ברמת השרון ועוררה סערה ציבורית גדולה, כאשר במשך שבועיים ביצעו שבעה נערים – אז בגילאי 15, 16, ו-17 – סדרה של מעשי אונס ומעשי סדום בנערה, שהיתה אז בת 16.

שניים מהנערים, מרמת השרון, שהיו הגורמים המרכזיים בביצוע המעשים למדו עם הנערה באותו בית ספר תיכון. שבעת הנערים נידונו לעונשים של ארבע שנות מאסר עד חצי שנה מאסר.
 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.