יום רביעי, 28 למאי

 
גיר. יגורש גם הוא מרמאללה?
גיר. יגורש גם הוא מרמאללה?
 
עודכן 10:06 28/05/2003
מערכת מיקסר

ריצ'רד גיר מגיע לרמאללה, yes מעלה מחירים ובגל"צ מתחילים לקצץ. אין דה מיקסר

 
 
 
 
 

ריצ'רד גיר ברמאללה

עוד לא נרגענו מוויטני וטרם התארגנו לטאטו, וריצ'רד גיר כבר מגיע. גיר, שעתיד להגיע לישראל ביום שני, יהיה אורח של הארגון העולמי "Peacemaker international community", וישהה באזור שלושה ימים, מתוכם אחד ברמאללה. כך מוסר עיתון הארץ. גיר ייפגש עם אמנים ישראלים ופלסטינאים ויקים עמם, ככל הנראה, פרוייקט אמנותי אליו ישוב בהמשך. הארגון שיזם את בואו של גיר תומך בהחלפת רעיונות של שלום ואמנות בין העמים. גיר ביקר כבר בטיבט ובהודו שאותו עניין. בארץ היה אמור להפגש עם פרס, אך הדבר לא עלה, וגיר יפגש עם אבו מאזן בלבד בסופו של דבר.
 

קיצוצים ופיטורים בגל"צ

מפקד גל"צ, אבי בניהו, יקצץ 3 מיליון בתקציב השנתי של התחנה, וזאת עקב התשלומים לאקו"ם והקיצוץ בתקציב הבטחון. הדבר יגרור קיצוץ משמעותי של כ-10% במשכורות העובדים, וקיצוץ משמעותי עוד יותר לפרילנסרים, מתוכם יפוטרו גם בין 15 ל-17 עובדים.
 

yes מעלה מחירים

yes העלתה את מחיר חבילת הבסיס ל-169.9. מדובר בהתייקרות של 3.5 אחוזים. נמסר כי הסיבה להעלאה היא ההתייקרות במחירי התוכן. מדובר בעליית מחירים שניה השנה: בפברואר העלתה החברה את מחיר חבילת הבסיס מ-160 ל-164 ואת חבילת הסרטים מ-35 ל-40. חבילות העסקים והמגזר הרוסי ירדו כל אחת מ-30 ל-20. לפני כחודש העלתה גם מתב דיגיטל את מחיר חבילת הבסיס שלה מ-165 ל-169.9, את מחירי השלוחות הנוספות העלתה מתב מ-9 שקלים ל-11.
 

מחזמר על הקלפטומניה של וינונה ריידר

קבוצת תיאטרון תיכוניסטית בארצות הברית העלתה מחזמר חדש, "אצבעות דביקות: סיפור של סאקס, שקרים ווידיאוטייפ", המבוסס על סיפור הגניבה של וינונה ריידר מחנות סאקס בלוס אנג'לס. המיוזיקל מגולל את סיפורה של רקדנית טנגו ועובד במפעל טילים שנוסעים לאל.איי ונתקלים באלילתם ריידר בעת שהיא מחפפת בגדים. ריידר הוזמנה אך טרם אישרה או ביטלה. מבריק.
 

רדיוהד מתנה ברשת

אז נכון שאפשר להוריד כבר את כל האלבום די הרבה זמן, אבל למה לגנוב כשמקבלים מתנות? רדיוהד העלו לרשת ארבעה שירים מתוך אלבומם החדש, "Hail to the theif", ויש גם את הקליפ של "There there".
 

בנזאי הישראלית בהנחיית יואב צפיר ורועי לוי

"זה זה או זה זה", שעשועון אינטראקטיבי חדש בהנחיית יואב צפיר ורועי לוי, יעלה ב-11 ביוני בערוץ 2 (טלעד). בתוכנית, הגרסה הישראלית ל"באנזאי", יוצגו ארבעה תרחישים והמתמודדים יבחרו את התרחיש שהתרחש במציאות. האינטראקטיביות תבוא לידי ביטוי בכך שמנויי הפלטפורמה הדיגיטלית יוכלו להשתתף באמצעות לחיצה על השלט.
 

מת לוצ'יאנו בריו

המלחין האיטלקי הנודע, לוצ'יאנו בריו, שנחשב לאחד משלושת המלחינים הגדולים שפעלו בעשורים האחרונים, מת אתמול ברומא ממחלת הסרטן. בריו, ששימש בשנים האחרנות כנשיא האקדמיה למוסיקה ברומא, מת בגיל 77.
 

וגם וונדי הילר

שחקנית הקולנוע וונדי הילר, שגילמה את אלייזה דוליטל ב"פיגמליון" (1938), את פאט קופר ב"שולחנות נפרדים", (1958), עליו זכתה באוסקר, ונתנה את צדודיתה המצודדת לדמות אמו של התפלץ הרגיש ב"איש הפיל", נפטרה בשבוע שעבר, והיא בת 91.
 

אבל בוב הופ בן 100

הקומיקאי האמריקני בוב הופ יהיה בן 100 מחרתיים. בתכנון, קרובים וחברים מבקרים את הופ בחדרו בבית ואוכלים עוגה. שנזכה לשנה הבאה.