עומר אדם פרש מ"כוכב נולד"

 
שנה אחת הפרידה בינו לבין התהילה. עומר אדם
שנה אחת הפרידה בינו לבין התהילה. עומר אדם צילום: רונן אקרמן
 
עודכן 16:14 05/08/2009
גיל משעלי

המתמודד נאלץ לפרוש מהעונה השביעית של "כוכב נולד" לאחר שהתגלה כי הטעה את ההפקה ומסר שגילו הוא 16 וחצי בעוד הוא בן 15 בלבד, כך שאינו עומד בגיל הסף להשתתפות בתכנית. בתגובה ל-nana10 אמר: "אין לי תגובה, אני מצטער"

 
 
 
 
 
עומר אדם, מתמודד העונה השביעית פרש מהתכנית, זאת לאחר שנחשף כי הטעה ההפקה בנוגע לגילו וטען כי הוא בן 16 וחצי, בעוד גילו האמיתי הוא 15. גילו של אדם נחשף אמש (שלישי) בבלוג הרכילות של עומרי חיון, מה שהוביל לפגישה בין הפקת התכנית לאדם ומשפחתו, במהלכה הוחלט כי יפרוש מהתכנית.

במהלך כל שנות שידורה, הקפידה מערכת "כוכב נולד" על גיוס מתמודדים שגילם מ-16 שנים ומעלה. תנאי סף זה מופיע בכל תהליכי הרישום לאודישנים לרבות טלמסר, אתר האינטרנט בו נדרשים למלא פרטים אישיים וכמובן בשלב גיבוש הנבחרת הסופי בו מצהירים המתמודדים על פרטיהם האישיים.
 

עומר אדם: "אין לי תגובה, אני מצטער"

אחד מהמתמודדים המובילים ב"כוכב נולד" אמר בשיחה עם nana10 ש"אני חושב שזה מוצדק, יש תקנון, ומי שחורג ממנו צריך לשאת בתוצאות ולא להשאר בתוכנית".

בפניית nana10 לעומר אדם, הוא אמר בקול שבור: "אין לי תגובה, אני מצטער".

"אנו נאלצים להיפרד מעומר, מבחינתנו זהו מעמד קשה שלא נדרשנו אליו עד כה. החשוב הוא שעומר הבין את טעותו, התנצל בפנינו, בפני חבריו המתמודדים ובפני הוריו וקיבל את ההחלטה הנכונה", אמר צביקה הדר, "תפקידנו כמערכת לשמור על תנאי קבלה שווים בפני כל המתמודדים ועל זה איננו יכולים להתפשר. מועמדים רבים שהגיעו לאודישנים נפסלו בשל גילם הצעיר. במהלך 7 העונות בהן משודרת התכנית עברו עשרות אלפי צעירים באודישנים ובתחרות בכוכב נולד. מאז ומתמיד התקיימה בינינו מערכת של אמון הדדי וכך נמשיך גם בעונות הבאות".

מהפקת התכנית נמסר כי בעקבות פרישה זו והעובדה כי נגרע מתמודד מהנבחרת, צפויים שינויים גם בהרכב המתמודדים בגלגל ההצלה בערוץ 24 על כרטיס חזרה לתכנית וכי אלה יימסרו בשידור.

>>> כוכב נולד 7: הסיקור המלא

איך הבלוגר עומרי חיון חשף את גילו של עומר אדם? באמצעות עבירה על החוק
 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.