אחוות הטבעת והקולר

 
צילום: יעל אפרת
 
עודכן 12:31 05/09/2008

כשאומרים לכם שטיח, אתם לא חושבים על אחד אנושי. שאומרים לכם טקס, לרוב תזכרו את זה של בית הספר, טקס הקצונה או טקס חופה וקידושין. טבעות כבר אמרתי? אז זהו, שלא כאלה. קבלו את האות ט' פלוס הרחבת עולם האסוציאציות

 
 
 
 
 
שטיח אנושי לרגליך
שטיח אנושי לרגליך צילום: flickr/Cane Rosso
טרמפלינג - השם מגיע מהמילה האנגלית Trample שפרושה רְמִיסָה, דְּרִיסָה, דְּרִיכָה. וגם את זה תלמידי היקרים, צריך ללמוד. הרעיון בפטיש זה הוא גם מעשי וגם מנטלי מאחר והצד הנשלט משמש כשטיח אנושי לשולט המטייל ודורך על גוף הנשלט/ת. רומס/ת, דורס/ת, מועכ/ת לא רק את הגוף, אלא באופן סמלי גם את הנשמה וכל זה כמובן במסגרת סשן, ללא מטרה לרמוס אדם בחייו האמיתיים, חלילה.האקט עצמו נעשה כאשר הנשלט/ת שוכב על גבו. ישנן אפשרויות רבות לשכיבה: על הריצפה, על השולחן או על מתקן מיוחד שנועד לפטיש הספציפי הזה. מה שחשוב הוא שהמשטח עליו שוכב הנדרך/ת יהיה יציב וישר על מנת למנוע תאונות ומצבים מסוכנים ולא רצויים.
 
ניתן לשלב תוך כדי דריכה, מעיכה של אזורים אינטימיים הגורמת להנאה מוגברת נוספת לשני הצדדים.ניתן לדרוך על הגוף בהתחשב במשקלים של הלוקחים חלק באקט הטרמפלינג. הרי לא הגיוני שאישה במשקל שמונים וחמישה ק"ג תבצע אקט שכזה בגבר ששוקל פחות משישים ק"ג ולהיפך. אסור בתכלית לדרוך באזור עמוד השדרה, בכל אזור רצועת הגב התחתון, בטן תחתונה, אזור הראש וכמובן שיש איסור מוחלט לדרוך ולו בקטנה, על מפתח הלב ועצם הגרוגרת. את אקט הטרמפלינג ניתן לעשות ברגלים יחפות, בסנדלים או במגפיים. לכן יש המקשרים בין הטרמפלינג ל – FOOT FETISH (פטיש לכפות רגליים יחפות או לא) ובצדק. כפות רגליים הן כפות רגליים באם הן מתפנקות ובאם הן דורכות ומועכות.
 

טיזינג

שליטה מלמטה
שליטה מלמטה צילום: יעל אפרת
הטיזינג משחק תפקיד משמעותי בעולם הבדס"מ ומשקלו משמעותי מהמוכר בעולם הונילה. הוא מגיע כהקדמה לסשן וממשיך כחלק ממנו. הטיזיניג יכול להגיע מהצד השולט או הנשלט. ניתן לשחק פינג פונג וניתן להשתמש בטיזינג כאקט מחנך ומאלף. טיזינג של הסאב (נשלט) עלול להגיע ממקום שנתפס כשלילי ונקרא "שליטה מלמטה". מה זה אומר? מניפולציה של הנשלט, שאמור להיות בצד הכנוע והצייתן אך משתמש בטיזיניג כדי להוביל את השולט על פי רצונותיו. הצד השולט בדרך כלל יעניש על מהלך שכזה, וכתוצאה מהענישה הצד הנשלט יאולף למידת הטיזריות הרצויה. ישנה טיזריות ברמות גבוהות השמורה למצבי שליטה בלבד; לשמור את הסאב/ית על סף אורגזמה ולא לתת לו או לה לגמור, להורות לנשלט/ת להגיע לשיא לפי ספירה לאחור מעשר עד אפס ועוד. שלא תבינו, זה בהחלט מספק תוספת עניין, הומור שמוסיף המון רגש חיובי לאקט ועוד תוספות רצויות שבמהלכן ובסיומן כולם נהנים מאוד ומגשימים את עצמם.
 

בטבעת זו

הרבה טבעות יש בעולם הבדס"מ ותפקידים רבים להן. ישנן טבעות המשמשות לתלייה, ישנן טבעות לקישור בין החבלים (זוכרים את בתיה עוזיאל והכינותי מראש?) בקשירות תלייה, קשירות שיבארי ועוד. ישנן טבעות הנקראות 'קוק רינג' והן ידועות ונפוצות גם בעולם הונילה. הן חוסמות את הדם באזור הפין והאשכים. ישנן טבעות כאלה גם לנשים לתפיסת הפטמות, לתפיסת היהלום שבכתר ובמקומות מגרים אחרים בגוף. ישנן טבעות המיועדות ללבישה שכן מדובר בביגוד פטישסטי, כמו גם טבעות קטנות הניתנות לחיבור לעגילי ותכשיטי פירסינג.
 

הרי את מקולרת לי

מקולרת מקולרת מקולרת
מקולרת מקולרת מקולרת צילום: flickr/Rachel Kramer
המושג קילור מגיע מהמילה קולר, רצועה לצוואר. אם קבלתם הזמנה שדומה בול להזמנה לחתונה והכל תואם לאירוע שכזה רק שלמעלה כתוב "טקס קילור" (לרוב, לא תמצאו שם את שמות ההורים הגאים), כנראה שמדובר בטקס השבעה זוגי על בסיס רומנטי בדס"מי. זה לא אומר שהצ'ק צריך להיות נמוך יותר. טקס בין שניים אשר החליטו למסד את הקשר הבדס"מי ביניהם על פי מסורת הקהילה העולמית נערך במרבית המקרים בנוכחות חברים קרובים או במועדון המזוהה עם הקהילה. הטקס עוצמתי ומרגש ויש המכנים אותו חתונה בדס"מית ומשווים אותו לטקס החופה הנפוץ בעולם הונילה. במהלך הטקס מתחייבים השניים האחד לשני מתוך בחירה חופשית, כבוד הדדי אהבה ונאמנות.
 
את תפקידה הסמלי והרוחני של טבעת הנישואין מחליף קולר שהוכן מראש ונענד על ידי הצד השולט על צווארו של הצד הנשלט. יש המעדיפים לסמן זאת באביזר קטן כמו עגיל (לרצוע עבד כמו בימי התנ"ך) או שמוותרים לגמרי על ה"טבעת" הבדס"מית. אם זוג רוצה לשמור על הדיסקרטיות שלו בקשר, הם אינם מחויבים לפרסם או להציג משהו המראה שהם בקשר. בעולם הווירטואלי גם בארץ וגם בחו"ל הסימון המקובל לכך שאת/ה במערכת יחסים בדס"מית הוא הכנסת הכינוי של השולט/ת או הנשלט/ת לסוגריים מסולסלים ליד הכינוי שלך. הקולר ברשת מסמן לכל מי שמחפשים בן/בת זוג שיחפשו במקום אחר.
 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.