תאמינו או לא

 
עודכן 10:11 02/02/2008
איליה ירוחימוביץ`

טיסות עירום מיוחדות לקהילת הנודיסטים בגרמניה, הולנדי שבילה יותר משעה בקונטיינר מלא בקרח כדי לשבור שיא גינס ואישה שנעצרה בארה"ב, אחרי שפרסמה מודעת דרושים לחיפוש רוצח שכיר באינטרנט. מדור שמביא לכם את החדשות הכי הזויות, הכי מפתיעות והכי משעשעות של השבוע מרחבי העולם, והכל אמיתי

 
 
 
 
 
חדשות הן בדרך כלל עניין רציני, אולי אפילו רציני מדי, אבל לא במדור הזה. בכל סוף שבוע אנחנו מלקטים עבורכם את הידיעות הכי הזויות, הכי משעשעות והכי מפתיעות מרחבי הגלובוס – ידיעות שיגרמו לכם לתהות האם זה בכלל אמיתי. אז כן, הכל פה אמיתי לגמרי – תאמינו או לא.
 

גרמניה: טיסות עירום מיוחדות לקהילת הנודיסטים

חדשות טובות לחברי קהילת הנודיסטים בגרמניה, שלא יכולים להתאפק עד לרגע בו הם מתפשטים באחד מאתרי הנופש של הקהילה. מעתה הם יוכלו לעשות זאת כבר במטוס בדרך לחופשה.
 
לאן אתם רצים? הטיסה הראשונה יוצאת רק ביולי. מירוץ הנודיסטים השנתי בבילבאו, ספרד (צילום: רויטרס)
לאן אתם רצים? הטיסה הראשונה יוצאת רק ביולי. מירוץ הנודיסטים השנתי בבילבאו, ספרד (צילום: רויטרס)
חברת הנסיעות הגרמנית "אוסי-אורלאוב" הודיעה, כי החל מיום שישי תחל בשיווק טיסות שייצאו מהעיר ארפורט במזרח המדינה לעיירת הנופש הפופולרית אובדום שלחופי הים הבלטי, כשהנוסעים יורשו לטוס בעירום מלא.

מחירו של הדיל עומד נכון להיום על 499 אירו, והטיסה הראשונה צפויה לצאת ב-5 ביולי. עם זאת, 55 הנודיסים המאושרים שיזכו לצאת בטיסה, יצטרכו לקחת בחשבון כי יהיה עליהם להישאר לבושים עד העלייה לסיפון המטוס ולהתלבש לפני הירידה ממנו. צוות המטוס, למקרה שתהיתם, יישאר לבוש במהלך הטיסות מסיבות של בטיחות.

"אני יודע שזה יקר", אמר מנהל חברת " אוסי-אורלאוב" אנריקו הס בהתייחסו למחיר הגבוה של הטיסות, אך הסיבה לכך דבריו היא גודלם הזעיר של המטוסים. "אין שום סיבה שטיסה בה אנשים טסים בעירום תעלה יותר מטיסה אחרת", הוסיף. (רויטרס)
 

ארה"ב: אישה נעצרה אחרי שחיפשה רוצח שכיר בלוח דרושים באינטרנט

רשת האינטרנט הפכה כבר מזמן ללוח המודעות הגדול בעולם, וגם אן מארי לינסקוט, אמריקנית בת 49, החליטה לפרסם שם מודעה, בה נאמר כי היא "מחפשת עצמאי לביצוע משימה קטנה". ביום חמישי נעצרה לינסקוט בביתה שבמדינת מישיגן על ידי סוכני ה-FBI, אחרי שהתגלה כי "המשימה הקטנה" היתה בעצם התנקשות באישתו של הגבר עמו היא ניהלה רומן בשנתיים האחרונות.
 
מה שעמד מאחורי המודעה התמימה של לינסקוט, בה היא כינתה את עצמה "מארי", התברר רק אחרי שמספר גולשים פנו אליה והתעניינו במה שיש לה להציע. על פי מסמכים שהוגשו ביום ראשון לבית המשפט, לינסקוט נקבה בסכום של 5,000 דולר תמורת חיסול של אישה המתגוררת באורוויל שבקליפורניה, ואף הציעה לספק פרטים על יעד החיסול שיקלו על המשימה, בהם תיאור חיצוני שלה ומקום עבודתה. משפטה של לינסקוט יחל בקרוב, והתביעה מבקשת לקיימו בקליפורניה – מקום מגוריה של הקורבן המיועד.

"כבר נתקלתי בכמה מקרים מוזרים בעבודתי, אבל מעולם לא שמעתי על משהו כזה - אדם שמפרסם מודעת לחיפוש רוצח שכיר באינטרנט", סיפר סוכן ה-FBI דרו פארטני שטיפל בתיק. הוא חשף כי לינסקוט, ובעלה של האישה אותה היא רצתה לחסל, הכירו לפני שנתיים בקורס של קולג' שהועבר באמצעות האינטרנט, ומאז ניהלו קשר אינטימי באינטרנט ובטלפון, ואף נפגשו מספר פעמים בבית מלון.

מנכ"ל האתר הפופולרי "קרייגליסט" בו פורסמה המודעה, ג'ים באקמסטר, מיהר להגן על שמו הטוב של האתר ואמר בתגובה למקרה: "במשך 12 שנות פעילות פורסמו אצלנו 550 מיליון מודעות, וזו התקרית הראשונה שאנו מודעים לה. המודעה עצמה היתה רגילה ואיננו עוקבים אחרי תכתובות המיילים של משתמשי האתר. המעצר מראה על עירנותם של המשתמשים, שמדווחים על נוכלים וחלאות שנכנסים לאתר כדי לשמור עליו נקי". (איי.פי)
 

ארה"ב: שיא גינס חדש – שעה ו-12 דקות בתוך קונטיינר מלא בקרח

הנה סיפור שיגרום לכם להרגיש צמרמורת, גם אם ביליתם את כל השבוע הסוער שעבר עלינו תחת מזגן מחמם במיוחד: וים הוף, הולנדי בן 48 המכנה את עצמו "מסטר של הטנטרה", שבר שיא גינס, אחרי שבילה במשך שעה ו-12 דקות בתוך קונטיינר מלא בקרח.
 
וים הוף מקפיא את עצמו בלב מנהטן (צילום: איי.פי)
וים הוף מקפיא את עצמו בלב מנהטן (צילום: איי.פי)
המקום שנבחר על ידי הוף לטובת המאורע היה לב מנהטן, הרובע המרכזי של ניו יורק, שם הוא צלל לתוך הקונטיינר השקוף לעיני העוברים ושבים, ולא יצא ממנו במשך 72 דקות תמימות. למקרה שתהיתם, גם השיא הקודם, שנקבע ב-2004 ועומד על 68 דקות "בלבד", נקבע על ידי הוף, שרק הולך ומשתבח עם השנים.

לדברי ההולנדי האמיץ, מה שמסייע לו בסיטואציה הלא נעימה אליה הוא מתעקש להכניס את עצמו בכל פעם מחדש, היא מדיטציה בשיטת הטנטרה הלקוחה מתרבויות המזרח. הוף מסביר, כי בעזרת הטנטרה הוא מצליח לשלוט על טמפרטורת הגוף שלו, וכך לשרוד. (איי.פי)
 

פינלנד: מטופל בבית חולים קיבל ארוחה ובה ראש של עכבר

בית חולים הוא בדרך כלל לא המקום הכי נעים לשהות בו, אבל עבור אזרח פיני תמים הפכה החוויה לסיוט של ממש. האיש, שאושפז בבית חולים בעיר יואנסואו שבמזרח פינלנד, נדהם לגלות בתוך צלחת הירקות המאודים שהוגשה לו באחת הארוחות, לא פחות ולא יותר מאשר ראש של עכבר.

"המטופל איבד מן הסתם את התאבון, אך מצבו הבריאותי לא החמיר בגלל מה שקרה", אמר בתגובה לאירוע המצער מנהל בית החולים סקארי קלה. לדבריו, ראש העכבר הגיע לבית החולים, ומשם לצלחת של המטופל, מתוך שק ירקות שנארז על אדמת בלגיה. "הגוף של העכבר הבלגי לא נמצא אצלנו, והוא יכול לצוץ בכל מקום באירופה", הזהיר קלה. (רויטרס)
 

הולנד: משרד הפנים הנחה את השוטרים להפסיק להשתמש בסמים

שלושה חודשים אחרי ששוטרי בלגיה הונחו שלא לבקר בבתי בושת ובפאבים כשהם בתפקיד, מגיע תורם של עמיתיהם מהולנד השכנה, רק ששם נוגעת ההנחיה החדשה לזמנם החופשי של השוטרים.
 
שר הפנים ההולדני סבור ששוטר בסיטואציה כזאת "מכתים את תדמית המשטרה" (אילוסטרציה: רויטרס)
שר הפנים ההולדני סבור ששוטר בסיטואציה כזאת "מכתים את תדמית המשטרה" (אילוסטרציה: רויטרס)
משרד הפנים של הולנד, הידועה במדיניות הסמים המתירנית שלה, הנחה את השוטרים במדינה להפסיק להשתמש בסמים קלים גם כשהם לא נמצאים בתפקיד, כיוון שהדבר "מכתים את תדמיתה של המשטרה".

"שר הפנים לא רוצה ששוטרים ישתמשו בסמים קלים גם בזמנם החופשי", הסביר דוברו של השר ביום חמישי. "זה לא מתאים לאיך שאנחנו רוצים להציג את המשטרה לציבור". בהולנד ישנם 25 מחוזות משטרתיים, כשבחלקם קיימת מדיניות נוקשה של איסור על שימוש בסמים ללובשי המדים גם כשאינם בתפקיד, ובחלקם לא. "צריך שיהיה חוק אחיד לכולם", הסביר דובר שר הפנים. (רויטרס)
 
לקבלת עדכונים ב-RSS על כל מדורי נענע אקטואליה, העתיקו את הלינק המצורף:
http://rss.nana10.co.il/?s=126&Cat=10576

להסבר על RSS
 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.