סמי, תעשה לי ילד

 
שחקני `עולם מושלם` (צילום: אייל לנדסמן)
שחקני `עולם מושלם` (צילום: אייל לנדסמן)
 
עודכן 11:50 07/11/2005
טל היינריך

שיחה קצרה עם סמי הורי על סדרת הילדים החדשה בכיכובו - התשובה של yes ל'השמינייה'

 
 
 
 
 
'עולם מושלם' היא סדרת דרמה בת 15 פרקים, אשר מגוללת את סיפורם של ילדי פנימייה במרכז הארץ. כל אחת מן הדמויות הגיעה לפנימייה מסיבה אחרת, חלקן מרוצות מהימצאותן שם וחלקן פחות. הגיבורים המרכזיים הם הילדים: דניאל, אלה, טל, בועז ורונן.

דניאל, שאביו נהרג שנה קודם לכן, מגיע לפנימייה כשאימו עומדת להתחתן מחדש; אלה נשארת בארץ כשהוריה נוסעים לשליחות בחו"ל; אבא של טל עובר לבסיס צבאי; ובועז המושבניק פשוט רוצה ללמוד חקלאות. בפנימייה הם פוגשים את רונן, שאביו הפושע עתיד לשמש כעד מדינה.

הילדים לומדים להכיר אחד את השני ומגלים שלמרות השוני ביניהם יש להם הרבה מן המשותף. בזכות החוויות המיוחדות, נוצרת חברות אמת ששיאה היא בריחתם של הגיבורים מהפנימייה, במטרה להציל את רונן שנחטף על ידי פושעים.

אסנת חכים מגלמת את אמו של דניאל וסמי הורי מאייש את תפקיד מדריך האגרוף שלו ובעלה של אם הבית. לצד הורי וחכים מופיעים השחקנים מאי צימרמן (אלה), בן רביד (דניאל), צחי איבגי (בועז), אלה אולמן (טל), מוטי סירקין (רונן), איציק גבאי (יששכר הפושע),קרן אור (קלרה הפושעת) ועוד. יוצר ובמאי הסדרה הוא ציון רובין.

סמי הורי אהב בסדרה את "העלילה המיוחדת" ואת העובדה ש"כל דמות מגיעה עם המטענים שלה"

איך הייתה העבודה עם ילדים?
"מאוד מעניין לעבוד איתם. הם פנימיים נורא, ולי כמבוגר, זה היה נראה כמו משהו אחר".

מה זאת אומרת 'אחר'?
"הייתי די המום לראות איך הם עובדים. בכל פעם כשראיתי אותם בסצינה חשבתי שמשהו לא בסדר. אחר כך, כשצפיתי בקטע מהסדרה עצמה, הבנתי שהם עובדים מתוך תמימות. משהו שלי כבר אין. יש רק שרידים".

אתה כבר רגיל לשחק לצד אסנת חכים?
"יוצא לי לשחק באותם דברים שאסנת משתתפת בהם, אבל תמיד יש לנו רק סצנות קצרות מאוד יחד, של 'שלום' וזהו".

'עולם מושלם' תשודר בערוץ הילדים ללקוחות yes, החל מה- 20.11, בימים ראשון עד חמישי בשעה 14:30. השידור הנוסף יהיה מידי ערב בשעה 19:00, ומרתון פרקי השבוע בימי שבת, החל מהשעה 15:45
 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.