שנתיים מאסר לשחקן גדי סבן

 
עדיין מואשם בתקיפת שוטר ואחזקת סמים (אילוסטרציה)
עדיין מואשם בתקיפת שוטר ואחזקת סמים (אילוסטרציה)
 
עודכן 12:40 08/11/2004
חדשות נענע

בית המשפט אישר את עסקת הטיעון בעניינו של סבן, לפיה ייאסר וישלם 15 אלף שקלים למתלוננת. כתבי אישום בגין תקיפה ואחזקת סמים עדיין עומדים נגדו

 
 
 
 
 
בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום (שני) שנתיים מאסר בפועל על השחקן גדי סבן, בן 29, שהורשע בביצוע מעשים מגונים בכפייה, זאת במסגרת עסקת טיעון. סבן חוייב גם לשלם לצעירה פיצויים בגובה 15,000 שקלים. העונש והקנס הוטלו על סבן, שחקן בתוכנית "חלומות נעורים", לאחר שהרכב השופטים סביונה רוטלוי, עופרה צ'רניאק ואברהם טל אישרו את עסקת הטיעון בעניינו.

אמנם, טענו השופטים כי העונש המוצע קל מדי, אך העובדה שסבן הביע חרטה על מעשיו השפיע על החלטתם. לדבריהם, לפרשה כשלעצמה תהיה השפעה על עתידו בתחום המשחק.
במהלך המשפט העירו השופטים לתביעה, על אי-הצגת עברו הפלילי של סבן, הכולל השתתפות בקטטות, תקיפת שוטרים, העלבת שוטרים, וחיפושים שנערכו בביתו.

לפני כשלושה שבועות הוגש כתב אישום נוסף, בו מואשם סבן מואשם גם בעבירות של תקיפה, נסיון תקיפה, תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות והעלבת עובד ציבור יחד עם חברו גיא שם-טוב. בנוסף, הוגש הואשמו סבן, שם טוב ואדם נוסף, אסף אוחיון, בגין עבירות של החזקת סם והחזקת פגיון שלא כדין. כתבי אישום אלה עדיין עומדים תלויים.