תיעוד: נהג נמלט התנגש בעוצמה ביושבי מכונית שצילמו את המרדף

 
עודכן 12:02 19/12/2018

צעיר שברח משוטרים בעקבות אלימות במשפחה, ניסה להתחמק מהדוקרנים שהונחו על מנת לעצור אותו, סטה מהנתיב, איבד שליטה ופגע ברכב של מצלם הסרטון

 
 
 
 
 

הקהל האמריקני ידוע בתור חובב מרדפים משטרתיים, שפעמים רבות מצולמים דרך מסוק, משודרים בטלוויזיה ומופצים ברשתות החברתיות. אלא מרדף שאירעה בניו יורק צולם מזווית מסוכנת על ידי עוברי אורח, וכמעט הסתיים באסון.

 

גבר בן 29, שנחשד באלימות במשפחה, ברח מהשוטרים שהגיעו לעצור אותו. כדי לתפוס אותו, הכוחות הניחו דוקרנים על מנת שלא יוכל להמשיך בנסיעתו, אלא שהנהג סטה, איבד שליטה והתנגש בעוצמה במכונית של מצלם הסרטון, שישב ברכבו יחד עם אישה נוספת. בתיעוד ניתן לשמוע את הנוסעים צועקים מפחד ברגע שהם מבינים שהרכב עומד לפגוע בהם, נשמעת חבטה חזקה ונראה שהרכב זז ממקומו.

 

 
הרכב לאחר שהתנגש במכונית אחרת
הרכב לאחר שהתנגש במכונית אחרת צילום : חדשות עשר
 

השניים פונו לבית החולים ונמצאים במצב יציב. אך כעת, הציבור מפנה ביקורת כלפי המשטרה כי היא אשמה בתאונה מאחר והניחה את הדוקרנים. "התאונה אירעה כתוצאה מכך שהוא ניסה להימנע ממחסום הדוקרנים", אמר שוטר במשרד השריף, "יש תפיסה מוטעית לפיה מחסום הדוקרנים גרם לתאונה. למעשה, אם הוא היה נוסע מעל המחסום, זה היה מוציא את האוויר מהצמיגים שלו באופן מבוקר ובסופו של דבר היה גורם לו להיות על השוליים. תמיד קל להעריך את זה בדיעבד, אבל כשקורים דברים במהירות של 160 קמ"ש, אנחנו צריכים להחליט בשנייה ואנחנו צריכים לחיות עם ההשלכות".

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.