ארה"ב: דיווחה למשטרה על גבר שחור כי שמר על ילדים לבנים

 
עודכן 02:48 12/10/2018

קורי לואיס עשה בייביסטיר לשני הילדים של חברו הטוב, כשלפתע אישה ניגשה אליו ושאלה אותו אם הילדים בסדר. היא החלה לעקוב אחריו, והכל בגלל צבע העור השונה

 
 
 
 
 

קורי לואיס, תושב ג'ורג'יה בארצות הברית, הוא כרגע הבייביסיטר הכי מפורסם בארצות הברית. ביום ראשון הוא שמר על אח ואחות, הילדים של חבר שלו, ובזמן שהם אכלו בסניף "סאבווי", אישה ניגשה אליו ושאלה אותו, לטענתו, האם הילדים בסדר. לואיס לא נתן לאישה לדבר עם הילדים, אך היא לא הניחה לו והתחילה לעקבות אחריהם. לואיס קלט את זה, והתחיל לעשות שידור חי בפייסבוק.

 

"אני עושה בייביסיטר עכשיו ויש שני ילדים שנמצאים איתי ויושבים במושב האחורי", אמר לואיס בשידור, בזמן שהוא מתעד את הסיטואציה, "יש אישה מעבר לכביש שבאה לבדוק עם מי אני נמצא. האישה עוקבת אחיי מפני שיש לי שני ילדים במושב האחורי והם לא דומים לי". כשהגיע לאזור מגוריו, לואיס שם לב שהאישה לא הרפתה ונסעה אחריו. "הגברת הזאת עקבה אחריי בדרכי הביתה. אנחנו ב-2018, ותקלטו עם מה אני צריך להתמודד".

 

האישה, שזהותה לא התפרסמה, המשיכה לחשוד, התקשרה למשטרה וביקשה שיגיעו למקום. כשהשוטרים הגיעו, לואיס ביקש מהילדים לספר להם מי הוא. "מר לואיס הוא המורה שלנו בשעות שלאחר בית הספר והוא הבייביסיטר שלנו", אמרה הילדה.

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.