נתפס על חם: שוטר בתפקיד צילם את אחוריה של בליינית - ותועד

 
עודכן 13:20 05/10/2018

בהופעה של הזמר דרייק ביוסטון ראתה אחת הצופות את השוטר כשהוא מצלם אישה באופן בלתי ראוי. המצולמת: "זה מטורף, לא האמנתי שאני רואה את מה שאני רואה"

 
 
 
 
 

עינית המצלמה הפקוחה של האח הגדול: שוטר בתפקיד תועד בסוף השבוע האחרון ביוסטון שבארצות הברית, כשהוא מתעד את צידה האחורי של אישה במהלך הופעה של הזמר דרייק.

שוטר ממשטרת יוסטון נתפס על חם בשעת מעשה על ידי אישה אחרת שהחליטה לצלם בעצמה את הסיטואציה ממכשירה הסלולרי. לאחר מכן היא סיפרה לג'סיקה, האישה המצולמת בסרטון, על מעשיו של השוטר שבכלל אמור היה להיות במקום כדי לשמור על הסדר.

תיעוד האירוע הועלה לרשתות החברתיות וזכה לאינספור תגובות נגד השוטר. "צריך לקחת את מספר התג שלו, הוא שוטר!", כתבה למשל המשתמשת Cocoarose:

 


 

ג'סיקה, האישה שצולמה, סיפרה לרשת ABC שהיא מאוד הופתעה מהתנהגות השוטר. "באותו הזמן צחקתי ואמרתי לעצמי שזה מטורף", סיפרה בשיחה עם רשת הטלוויזיה האמריקנית ABC. "לא האמנתי שאני רואה את מה שאני רואה".

 
השוטר שצילם את אחוריה של בליינית
השוטר שצילם את אחוריה של בליינית צילום : חדשות עשר
 

ג'סיקה לא הגישה תלונה, אולם המשטרה פתחה בחקירה פנימית. "משלמים לנו כדי שנהיה נוכחים באירועים האלה", הסביר ארט אסברו, מפקד משטרת יוסטון. "התפקיד שלנו הוא להשגיח על האנשים, לוודא שכולם בטוחים, לחפש איומים ולשמור על השלום. מן הסתם אנחנו מתנגדים להתנהגות כזאת, ובין אם הוא מקבל תשלום על ידי מארגני האירוע או הציבור, זו לא הסיבה שלשמה הוא שם. נראה מה יהיה לו לומר להגנתו".

 

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.