"נעצרה לי הנשימה": טסה לחתן את בתה לבד - והופתעה ע"י חבריה

 
עודכן 17:12 04/10/2018

לנה ריבין חשבה שתחגוג לבדה את נישואי בתה בגיאורגיה הרחוקה, אך חבריה לעבודה בבית החולים קנו כרטיס טיסה - והופיעו באולם. "בחיים לא הייתה לי הפתעה יותר גדולה מזו"

 
 
 
 
 

לנה ריבין, אחות בבית החולים שערי צדק בירושלים, נאלצה לחתן את בתה בגיאורגיה לבד, ללא משפחה או אורחים. חבריה, הצוות הרפואי בבית החולים, החליטו להכין לה הפתעה - הם עלו על מטוס והגיעו לשמח אותה. "התרגשתי לראות את החברות שלי", אמרה ריבין בתכנית "חמש" עם רפי רשף.

 

ריבין סיפרה כי התרגשה לחגוג את נישואי בתה ובחיר ליבה, אך הייתה עצובה שלא יהיו אורחים. "זה היה מאוד עצוב והייתי מאוד מבואסת כי אין הרבה אנשים, אין הרבה משפחה", אמרה ריבין, "המשפחה שלנו די מפוזרת. אז כן, התבאסתי. אבל מה שאנשים עשו לי, זה פשוט בלתי ייאמן".

 

 
לנה ריבין
לנה ריבין צילום : חדשות עשר
 


המפגש בין ריבין לחברותיה לעבודה צולם, ובתיעוד ניתן לראות אותה חסרת מילים, צועקת מרוב הלם ושמחה. "רק צרחתי וצרחתי, כי לא האמנתי מה קורה לי. חיבקתי אותן וכמעט עצרה לי הנשימה", סיפרה ריבין, "לא חשדתי בכלום. במחלקה ידעו כבר חודש שהם מגיעים, אבל אף אחד לא רמז".

 

"היה לי כל כך חשוב לחגוג עם החברות", אמרה ריבין, "כשראיתי אותן חשבתי לעצמי, אלוהים, מי אני ומה אני שאנשים החליטו לעשות לי כזו הפתעה. בחיים לא קבלתי הפתעה יותר גדולה מזו".

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.