הורי הילד שהותקף בביה"ס: "הוא הוטח בכל הכוח ולא הצליח לנשום"

 
עודכן 21:13 14/06/2018

התלמיד בן התשע שהוכה קשות על ידי בת 12 שוחרר מבית החולים, אך מצפה לו שיקום ארוך והוא מסרב לחזור ללימודים. "הוא לא היה יכול לדבר מרוב כאב", תיארה האם

 
 
 
 
 

הוריו של הילד בן התשע שהותקף השבוע בבית ספר בדרום על ידי בת 12, סיפרו היום (חמישי) לחדשות עשר על הכאבים שחווה בנם מפציעותיו ועל הקושי שלו, וגם שלהם, לחזור לשגרה. "הוא התקשר אלי בסביבות השעה 15:00 וצעק שהוא לא יכול לנשום בגלל הדם, שאלתי איפה הוא נמצא והוא לא יכל לענות בגלל הכאבים. הוא פשוט בכה וצעק", תיארה אמו את השיחה הקשה עם בנה, מספר רגעים לאחר התקיפה.

 

כעת הורי הקורבן, א', הגישו תלונה ובמחוז הדרומי של המשטרה פתחו בחקירה. בינתיים התלמיד כבר שוחרר לביתו מבית החולים סורוקה לאחר שהיה מאושפז במשך יומיים, אך עוד מצפה לו תהליך שיקום ארוך - לבית הספר הוא מסרב לחזור.

 

"שתי בנות ניגשו לילד שלי, לקחו לו עם היד אוכל מהצלחת והתחילו לצחוק עליו", סיפר אביו של הילד. בשלב זה א' חשב שהסיפור נגמר והתיישב, אולם לדבריו ולדברי חבריו, אחת הבנות, תלמידת כיתה ו', הניחה את החמגשית שלה על המושב שלו וברגע שהאחרון התיישב עליה היא וחברותיה פרצו בצחוק.

 

 
שיניו השבורות של הילד בן התשע שהותקף בבית הספר בדרום
שיניו השבורות של הילד בן התשע שהותקף בבית הספר בדרום צילום : חדשות עשר
 

הילד בן התשע החל לברוח אך הילדה מכיתה ו' רדפה אחריו. "מדובר בילדה שגדולה ממנו בשלוש שנים, הוא הרגיש שהיא הולכת להרביץ לו והוא התחיל לברוח. אחרי כמה מטרים הוא הסתובב והיא הייתה מאחוריו, היא הביאה לו סטירה ודחפה אותו, הוא הוטח בכל הכוח וכל פניו נחבלו ונשברו לו שתי שיניים קדמיות. הגיע אליו חבר שלו ועזר לו לחפש את השיניים שלו", תיאר אביו את הרגעים הקשים שעברו על בנו.

 

פרקליטו של הקורבן עו"ד ראוף נג'אר: "הילד הלך לבדו מרחק של כמה מאות מטרים עד שהגיע לשער הראשי של בית הספר. כמובן שהשער היה נעול מאחר שזה היה אחרי שעות הפעילות, הוא קרא למאבטח שפתח לו את השער והכניס אותו למזכירות ושם נעשתה באופן מידי פנייה למד"א".

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.