עובד בעיריית הוד השרון פגע ברכבה - ובעירייה מסרבים לפצותה

 
עודכן 03:42 13/06/2018

ירדן שניר זיהתה במצלמות האבטחה את רכבו של מנהל מחלקת ההנדסה בעיר פוגע ברכבה - ובורח. "במחלקת הביטוח של הוד השרון לא מוכנים לשלם לי את כל הכסף"

 
 
 
 
 

מנהל מחלקת ההנדסה של עיריית הוד השרון התנגש ברכבה של תושבת העיר, ירדן שניר, וברח. כשביקשה פיצוי מהעירייה, קיבלה תשובה שלילית.

 

מצלמת האבטחה של שכנה של ירדן הראתה רכב עם מדבקת עיריית הוד השרון, והנהג היה כאמור מהנדס בעירייה. ירדן פנתה לעירייה וקיבלה מהמהנדס מכתב התנצלות: "הדבר קרה לראשונה במהלך שנותיי כנהג, מבלי לשים לב וללא כל כוונה, אני מבקש להביע את התנצלותי".

 

עם זאת, לאחר שתבעה את הביטוח, קיבלה את רוב הסכום לתיקון, למעט 2,000 שקלים. כשפנתה לעירייה גילתה שהיא לא מתכוונת לשלם את היתרה. "הגיע תאריך פריעת הצ'ק והכסף לא נכנס", סיפרה שניר. "הסתבר שבמחלקת הביטוח של הוד השרון לא מוכנים לשלם את כל הכסף. אמרו שאם זה לא מוצא חן בעיניי, שאתבע אותם באופן פרטי".

 

תגובה עיריית הוד השרון: "עם פניית התושבת ביצע קצין בטיחות התעבורה העירוני חקירה על מנת לאתר את הנהג והעביר את פרטיו לתושבת על מנת שתוכל להגיש תביעה נגד חברת הליסינג. כמו כן, בוצע הליך משמעתי מול הנהג ולתושבת נמסרה התנצלותו. נשמח לעמוד לרשות התושבת על מנת לסייע בהמשך הטיפול מול חברת הליסינג".

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.