תקיפת התן בחמת גדר: "אנשים צרחו, חבטנו בו עם כיסאות פלסטיק"

 
עודכן 18:22 10/06/2018

מורן בלימה, ששהתה באתר הקמפינג שהותקף על ידי תנים שחדרו מירדן, סיפרה ל"חמש עם רפי רשף" על האימה: "כל אחד עמד ליד האוהל שלו והגן על עצמו עם מקלות וכיסאות"

 
 
 
 
 

תקיפת התן בחמת גדר: מורן בלימה, ששהתה באתר הקמפינג בזמן שחדרו אליו תנים ותקפו את הנוכחים, סיפרה בתוכנית "חמש עם רפי רשף" על המקרה: "הילדים ישנו והמבוגרים היו מחוץ לאוהל, ואז שמענו צרחות מתוך אחד האוהלים", אמרה.

 

כפי שניתן לראות בתיעוד שפורסם, למרות כל הניסיונות של הנופשים במקום, התן סירב לעזוב את הקמפינג. "מאותו רגע נכנסו למלחמה - כל אחד ליד האוהל שלו עם כיסאות, מקלות וכל מה שמצאנו שיכול היה להגן עלינו", סיפרה בלימה. בסופו של דבר, האורחים הצליחו להבריח את התן על ידי צעקות וזריקת חפצים שונים עליו, אך הסיוט לא נגמר שם. "אחרי כמה דקות התן חזר לתוך האוהל של הילדה והסתובב בינינו. חבטנו בו עם כיסאות פלסטיק", ציינה בלימה.

 

 

כאמור, שלשום חדרו מספר תנים מירדן לישראל, נכנסו לאתר נופש בחמת גדר ואחד מהם התנפל על אנשים שישנו באחד האוהלים, בהם ילדה בת חמש ושתי נשים בגילאו 19 ו-30. שלושתן נפצעו קל, טופלו על ידי צוות מד"א שהגיע למקום ופונו לביה"ח פוריה שבטבריה. לאחר מכן, הועברה הילדה בת החמש לביה"ח רמב"ם שבחיפה שם קיבלה חיסון נגד כלבת ושוחררה.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.