אשדר תבנה 120 יחידות דיור בנתניה; תשלם 63 מיליון שקל

 
עודכן 10:01 16/05/2018

קיבלה אישור ביהמ"ש להתמחרות על המגרש במסגרת כינוס נכסים בהליך של פירוק-שיתוף * בכוונתה לבקש להגדיל זכויות הבנייה ל-150 יחידות דיור

 
 
 
 
 
הדמיית פרויקט של אשדר בנתניה
הדמיית פרויקט של אשדר בנתניה צילום : משרד האדריכלים אמיר מן ועמי שנער
 

חברת אשדר מקבוצת אשטרום זכתה בהתמחרות וקיבלה את אישור בית המשפט למגרש במרכז נתניה שבו ניתן להקים 120 יחידות דיור למגורים. אשדר תשלם בעבור הקרקע 63 מיליון שקל לא כולל מע"מ. ההתמחרות נעשתה במסגרת כינוס נכסים בהליך של פירוק-שיתוף. במגרש היה ריבוי בעלויות ולכן היה צורך בפירוק השותפות ומכירה של הקרקע, שדורשת כמובן את אישור בית המשפט.

 

אשדר דיווחה לבורסה בת"א כי בכוונתה לבקש תוספת זכויות בנייה ושינוי הבינוי במגרש, כך שתבנה 150 יחידות דיור בשני מגדלים בני כ-20 קומות כל אחד. אין כל ודאות כי בקשתה תתקבל. תכנית המתאר המאושרת במגרש מאפשרת הקמת 120 יח"ד כאמור, בשטח ממוצע של כ-132 מ"ר במגדל אחד בגובה עד 33 קומות. המגרש, ששטחו כ-5.2 דונם, ממוקם על ציר הרחובות בן שלום עובדיה ושדרות בנימין.

 

בכוונת החברה לממן את הפרויקט מהון עצמי ובליווי בנקאי. להערכת החברה, בניית הפרויקט תחל בתוך כשנתיים וחצי ותמשך כ-3 שנים. אשדר יוצגה בעסקה בידי עו"ד רונן מאור ממשרד מ. פירון ושות'. על תכנון הפרויקט אחראי משרד האדריכלים אמיר מן ועמי שנער.

 

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.