תמונת הומואים בקמפיין בי-ם הושחתה: "היא בכלל לא עושה דווקא"

 
עודכן 19:55 09/05/2018

שלט פרסומת לתיאטרון החאן הציג זוגות מנויים, בהם גם דניאל ואורי - שתמונתם שהוצגה ברחבי הבירה הושחתה לחלוטין. "דווקא מפתיע שהפרסום החזיק שבוע ימים מבלי שיפגעו בו"

 
 
 
 
 

קמפיין תמים של תיאטרון "החאן" שבירושלים מציג זוגות מנויים עם הכיתוב "שתי אהבות במנוי אחד", ובין הזוגות שהשתתפו בקמפיין היו גם דניאל ואורי, זוג הומואים דתיים. התמונה של השניים עוררה את תגובת הציבור החרדי והושחתה לחלוטין. דניאל סיפר בריאיון ל"חמש עם רפי רשף" מדוע הופתע מהתגובה, למרות שכבר היה מודע לדעות הציבור על הקהילה הגאה.

 

לדברי דניאל, הסיבה שהופתע מתגובת הציבור החרדי הייתה המועד שבו השחיתו את התמונה. "אם התגובה הזאת הייתה מתרחשת לפני שבוע, כשהקמפיין רק עלה לאוויר, לא הייתי מופתע מזה, אבל זה החזיק שבוע ימים מבלי שיפגעו בזה", אמר והוסיף: "אני חושב שהחוזקה בתמונה שהיא לא 'דווקאית', היא פשוט סתם עוד זוג, אני בטוח שהרבה אנשים חלפו על פניה ואפילו לא חשבו שמדובר בזוג הומואים".

 

דניאל סיפר כי משפחתו וקרוביו תומכים בזוגיות שלו, וכי קיבלו אותו מיד כשיצא בפניהם מהארון, למרות הרקע החרדי ההדוק במשפחתו. "הם קיבלו אותי מיד", ציין. "היו קשיים, היה להם קשה לעכל ולהתרגל למצב החדש שבאתי ושמתי על השולחן, אבל קבלה הייתה מהרגע הראשון, זה מעולם לא הוביל לנתק".

 

 
השלט בירושלים. "פשוט סתם עוד זוג"
השלט בירושלים. "פשוט סתם עוד זוג" צילום : חדשות עשר
 

דניאל המשיך ואמר כי הוא לא חושב שהוא אמיץ, אלא בר מזל. "מישהו אמר לי לפני כמה ימים כמה שאני אמיץ, אבל אני לא, אני בר מזל וזה הבדל מהותי. אם היינו צריכים להיות אמיצים כנראה לא היינו משתתפים בקמפיין כזה", הדגיש.

 

דניאל הוסיף כי הוא מבין שההכלה למצב שקיבל ממשפחתו החרדית היא לא דבר מובן מאליו. "במשך השנים שבהם פעלתי במסגרת הקהילתית עזרתי להרבה חבר'ה שהותקפו, גם פיזית", אמר דניאל וסיכם: "אני מבין שהסביבה המקבלת שלי היא עדיין עולם מצומצם ונישתי בעולם החרדי, אך אני רוצה להאמין שהוא הולך ומתרחב".

 

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.