ג. יפית: "אני לא הולכת לפוליטיקה - נקודה"

 
עודכן 23:11 02/02/2018

הבעלים של "סטימצקי" והפרסומאית יפית גרינברג, מדברת על הביקורת הקשה שספגה מאנשי הטלוויזיה בתחילת דרכה ומאנשי הספרות, על האופן שבו התייחסו אליה אנשי העסקים

 
 
 
 
 

יפית גרינברג היא אשת עסקים, פרסומאית ובעלים של קבוצת פרסום גדולה, קנתה לפני 3 וחצי שנים את הוצאת הספרים סטימצקי. "הבאתי להצלחות מטורפות של עסקים עד שהחלטתי שאני רוצה לעשות את זה בשבילי", אמרה. אולי זה מה שסימן את העלייה שלה למגרש של הגדולים, חברה של פוליטיקאים, מקושרת בכל המישורים. "מאז שנתניהו ראש ממשלה אין להם זמן. לארח אותם זה לסגור את כיכר המדינה, אי אפשר. יש לי חברים מכל הקצוות. אני לא הולכת לפולטיקה אבל יש לי אנשים שעוסקים בפוליטיקה. אני לא הולכת לפוליטיקה, נקודה".

 

אז איך הפכה יפה מימון מבני ברק, שלמדה חינוך וגיאוגרפיה לג. יפית - אימפריית עסקים? "גדלתי בבית דתי לאומי, עם ערכים. אבי היה איש תורה ואת כל מה שיש לי קיבלתי מאמי. לכסף לא הייתה משמעות, לא היה מרדף אחר כוח שבא באמצעות כסף. הכוח בא בזכות דברים שעשית. זה מלווה אותי עד היום. אני מאוד אוהבת להרוויח, כמו כולם, אבל הכסף לא חשוב כי ברגע שיש לך את מה שיש לך בחיים, אז מה זה חשוב אם יש לך מיליון או מיליארד", סיפרה.

 

 
אשת העסקים והפרסומאית ג יפית
אשת העסקים והפרסומאית ג יפית צילום : חדשות עשר
 

הפריצה שלה לתודעה הייתה בערוץ 2, עם רצועות פרסום שלתוכן הכניסה פרסומות שהיא מובילה. מהר מאוד הפכה  ג. יפית לכר פורה של חיקויים. לדבריה, "הייתה ציניות. לא ראיתי בזה לעג, צחקתי יחד איתם. אני כבר 3 שנים לא בטלוויזיה וכולם רק רוצים סלפי איתי. החברות של הנכד שלי רוצות ממני חתימה".

 

בעבר הוקפצה יפית לאולפנים כדי לגונן על חברתה אז, שרה נתניהו. היום, בכל הנוגע לפרשת ההקלטה שנחשפה, היא בוררת את מילותיה  בקפידה "בעבר היינו מיודדות. היום אין ביננו קשר. לא יצאתי רק להגנתה, יצאתי להגנת נשים. בעיני זה דוחה שלוקחים אישה ומצלמים אותה בכל מיני זוויות רק כדי לפגוע בבעלה. זה גועל נפש. גם אני מתרגשת וצועקת. כל אחד מתרגז", אמרה.

 

גורם בכיר בסטימצקי לשעבר לא חוסך ביקורת על ההתנהלות שלה עם עובדים. לטענתה, "בסטימצקי רק חזרו לעבוד אנשים. אף אחד לא עזב בגללי. מי שעובד איתי ומבלה איתי רואה שאם אני לא אוהבת אני לא שם. מעבר לכל זה שאת רוצה לעשות טוב ואנשים וילדים יקראו בסופו של דבר את משקיעה בעסק ואת לא רוצה להפסיד".

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.