זכתה בשבעה מיליון שקלים ואיבדה הכול: "זה כמו מלכודת"

 
עודכן 18:40 08/01/2018

נאווה כהן, שזכתה לפני עשרים שנה בפרס הראשון בלוטו, מספרת ב"חמש עם רפי רשף" כיצד הפסידה את כל כספה: "התפטרתי מהעבודה ובזבזתי בלי לחשוב פעמיים"

 
 
 
 
 

בשנת 1997 זכתה נאווה כהן מחצור הגלילית בפרס הראשון בהגרלת הלוטו שעמד על שבעה מיליון שקלים. כיום, 20 שנה מאוחר יותר לא נותר דבר מכספי הזכייה. בריאיון ל"חמש עם רפי רשף" היא מתארת את הזכייה כ"מלכודת" ומספרת כיצד הפסידה את כל הכסף: "התפטרתי מיד מהעבודה, קניתי דברים בלי לחשוב פעמיים והתחשבתי בצרכים של אחרים".

 

בריאיון, נאווה משחזרת את רגעי האושר בהם גילתה שזכתה בפרס: "כשהבנתי שזכיתי, הרגליים שלי רעדו, כל האנשים בסביבה היו שותפים לשמחה, אפילו המכונה צרחה ורקדה". בנוסף, נאווה משתפת כיצד קרוביה גילו על זכייתה: "לא סיפרתי לאף אחד, זה סיפר את עצמו. כל מי שאכל איתי ארוחת צהריים ראה את השמחה".

 

לאחר שקיבלה את כספי הזכייה, מספרת נאווה כי סגנון חייה השתנה: "הרגשתי שאני נכנסת לחנות הפתעות עם העגלה הכי גדולה, כל הזמן הגשמתי חלומות - לצאת לטייל, ללכת לתיאטרון, ואפילו לקנות בסופר בלי לחשוב אם יש לך איך לשלם".

 

נאווה תורמת מהחוויה האישית ונותנת כמה עצות לזוכים העתידיים: "חשוב לקחת אוויר, לכתוב על נייר את כל החלומות, לא למהר להשתולל עם הכסף, להתייעץ עם אנשים ללא אינטרסים ולחשוב על המצב הכלכלי שתרצו להיות בו בעוד כמה שנים".

 

 

 
נאווה כהן שזכתה בלוטו ואיבדה הכול
נאווה כהן שזכתה בלוטו ואיבדה הכול צילום : חדשות עשר
 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.