משמורת על חיות מחמד ומעצב שיער עד הבית: החוקים החדשים בארה"ב

 
עודכן 03:54 03/01/2018

לרגל השנה החדשה, נכנסו במדינות השונות כמה חוקים משונים למדי. באילינוי יפסיקו לספק מוצרים הגייניים לתלמידות התיכון ומעתה יצויין מדי שנה יום "ברק אובמה"

 
 
 
 
 

בעוד שבישראל חוקים נדחים ומעוכבים - בארצות הברית נכנסו שלשום (שני) לתוקף עם השנה החדשה עשרות חוקים. ביניהם חוקים חשובים כמו העלאת שכר המינימום, וחשובים פחות כמו סוגיית קבלת משמורת על חיית המחמד, ספירה לאחור בזמן חצייה באור אדום ומעצבי שיער שיורשו להגיע עד לבית הלקוח.

 

18 מדינות העלו את שכר המינימום ברחבי ארצות הברית. שתי המדינות שאצלן עלה השכר בשיעור הגבוה ביותר הן וושינגטון וקליפורניה והוא יעמוד על 10.95 דולרים. השכר הפדרלי הוא 7.25 דולרים.

 

חוץ מהשיפור בשכר, קליפורניה תתחדש בחוק משונה, לפיו כשהרמזור יתחלף לאדום ירוץ שעון לאחור בו להולך הרגל תהיה הזדמנות לחצות את הכביש.

 

במדינת מישיגן יחויבו מעתה מאמני פוטבול בבתי הספר התיכוניים ללמוד לזהות זעזוע מוח, אחת הפציעות השכיחות בספורט, אצל התלמידים. במדינה הדרומית טנסי מעצבי שיער יוכלו להגיע ולספר את לקוחותיהם בביתם, מה שהיה אסור עד כה.

 

במדינת אילינוי שבמערב התיכון, נפתרה השאלה מי יקבל את הכלב במקרה של גירושים. השופטים יחליטו אם "ההורים" יקבלו על חיית המחמד משמורת משותפת או שמא אחד מהם יקבל עליה משמורת מלאה בהסכם הגירושים. כמו כן, יפסיקו בתי הספר במדינה לספק לתלמידות מוצרים היגייניים ותאריך ה-4 באוגוסט יצוין יום ברק אובמה - לכבוד הנשיא שהתגורר במדינה ואף כיהן כסנאטור בקונגרס מטעמה.

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.