"משהו קטן וטוב": רצים לעבר העצמה בדרום תל אביב

 
עודכן 22:48 29/12/2017

הכול החל בהתערבות בין שני חברים בנוגע לשאלה מי רץ מהר יותר: בנים או בנות והפך לקבוצת אתלטיקה מצליחה שמנסה להעצים נערים ונערות מדרום תל אביב באמצעות הספורט

 
 
 
 
 

מאחורי יוזמת "רצי הסמטה" עומדת שירית כשר, ששמה לה למטרה להעצים נערים ונערות מדרום תל אביב באמצעות האתלטיקה. יחד עם המאמן יובל כרמי, השניים הצליחו להביא את הילדים להישגים יוצאי דופן.

 

"תמיד היא מנסה להוכיח לאנשים שמה שבלתי אפשרי - אפשרי. היא מביאה ילדים משכונות לא קלות, שלא נותנים להם הזדמנויות. יש אתיופים, יש אריתראים, יש סודנים. אנחנו יוצאים למחנות אימונים יחד ומתאמנים יחד", מספר דניאל מולושט, אתלט ומדריך אתלטיקה באגודה.

 

"חלק גדול מהילדים, זה בעצם השייכות היחידה שלהם למדינה הזאת. הם לא אזרחי ישראל. אבל יש להם זהות, יש להם קבוצה", אומרת כשר. "החבר'ה מקבלים את המעטפת המלאה כדי להיות התלמידים והאתלטים הכי טובים שהם יכולים. מבחינה מקצועית אנחנו אחד המועדונים המובילים בארץ. שני אתלטים כבר רשמו שיאי ישראל לגילאים שלהם, עשרה אתלטים כבר התחרו בתחרויות באליפויות אירופה, אליפויות עולם לגילאים שלהם", מוסיף רותם גנוסר, מנהל האגודה.

 

כשר מסכמת: "בחודש פברואר ניסע לייצג את ישראל באליפות אירופה למועדונים בריצות שדה ואם הכול יילך כמו שצריך, גם נהיה על הפודיום".

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.