אילנה ראדה נגד המדינה: "החזירו לי את הסלולרי של בתי"

 
עודכן 20:07 25/12/2017

בריאיון ל"חמש עם רפי רשף" הסבירה אמה של תאיר מדוע ביקשה לקבל לידיה את הטלפון הנייד של בתה, התייחסה לבקשתה לפתיחת התיק מחדש וכן דיברה על יחסה למערכות החוק

 
 
 
 
 

אילנה ראדה ממשיכה להילחם, 11 שנה לאחר שבתה תאיר נרצחה. בריאיון ל"חמש עם רפי רשף", הסבירה למה היא ממשיכה להילחם גם כיום.

 

"התחייבתי אחרי מותה של תאיר שאעשה הכל כדי לדעת מי רצח אותה", סיפרה ראדה. "אני חיה בספק מאוד גדול ויש לי את האומץ והכוח להגיד - אני רוצה שיפתחו את תיק הרצח של תאיר, כי יש פה ספק גדול מאוד".


כשנשאלה אם ביקרה אי פעם בכלא את רומן זדורוב, מי שהורשע ברצח תאיר, הסבירה למה סירבה. "אמרתי את זה בעבר ואני יכולה לומר את זה גם עכשיו בזמן אמת - זדורוב הוא חלק מעינוי הנפש שאני חיה היום. בין אם הוא אמר אמת ובין אם הוא אמר שקר, אני חיה בגללו את כל הבלבול והשקר הזה שיש מסביבי, ככה שאין לי שום עניין לבוא ולנסות להבין אותו. אני לא נלחמת את המלחמה שלו, אני עושה את המלחמה שלי בלבד".

 

 
אילנה ראדה, אמה של תאיר ראדה
אילנה ראדה, אמה של תאיר ראדה צילום : חדשות עשר
 

מאז שבתה תאיר נרצחה בדצמבר 2006, שופטי בית המשפט העליון דנו בדרישה של האם לקבל לידיה את הטלפון הנייד של בתה, שנתפס במהלך חקירת הרצח. אחרי שהבקשה כבר סורבה בנימוק כי סניגוריו של זדורוב מתכוונים להגיש בקשה למשפט חוזר, ועל כן יש להשאיר בינתיים את המכשיר בידי המשטרה, התייצבה הבוקר ראדה בבית המשפט העליון ודרשה שיחזירו את הטלפון הסלולרי של תאיר.

 

"חלק מהמוצרים - איבדו אותם, וכשהמשכנו בעקשנות שלנו לבקש אותם, אז הביאו את זה לדיון בעליון, ואני תקווה שפה יהיה איזשהו עוגן משפטי, כדי לדעת מה עושים עם המוצרים", טענה ראדה. "עדיין, אנחנו דורשים אותם - אלה דברים ששייכים לתאיר, אלו זיכרונות של הבית, של תאיר. הם שלנו".

 

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.