פרסום ראשון: אשתו של ביטן תועדה יוצאת מחנות הרהיטים עם מעטפה

 
עודכן 21:08 12/12/2017

פרטים חדשים בתיק: הצלם בחתונת בתו, שמומנה ע"פ החשד ע"י משה יוסף, נדרש להעביר את חומרי הגלם למשטרה. יוסף, ע"פ החשד, שימש איש כספים גם לגורמים עברייניים

 
 
 
 
 

גילויים נוספים בתיק ביטן: אשתו של חבר הכנסת תועדה על ידי המשטרה יוצאת מחנות של אחד החשודים עם מעטפת כסף. צלם החתונה התבקש להעביר למשטרה את חומרי הגלם מחתונת בתו של ביטן ושני חשודים הוזהרו על ידי גורמים עברייניים שלא להפוך לעדי מדינה.


אשתו של חבר הכנסת דוד ביטן, תועדה על ידי המשטרה כשהיא יוצאת מחנות הרהיטים של משה יוסף בראשון לציון ובידה מעטפה שהמשטרה חושדת שהיו בה כספי שוחד. בחדשות עשר פורסם כי יוסף, אחד החשודים בפרשה, מימן את חתונת בתו של ביטן בסכום של 260 אלף שקלים, ביטן הכחיש.


מספר עובדים בחתונת הבת נדרשו להעיד במשטרה וצלם החתונה אף העביר למשטרה את חומרי הגלם מהחתונה. בנוגע לשיחת השוחד שנחשפה אתמול ובה משה יוסף וביטן דיברו על 1,500 דולר שיוסף צריך להעביר לביטן, טען האחרון שמדובר בהלוואה.

 

 
דוד ביטן בחתונת בתו. הצלם העביר למשטרה את חומרי הגלם
דוד ביטן בחתונת בתו. הצלם העביר למשטרה את חומרי הגלם צילום : חדשות עשר
 

המשטרה חושדת שמשה יוסף, המכונה "הבנקאי" של ביטן בפרשה, שימש גם כאיש הכספים של משפחת ג'רושי, לאחר ששמו עלה בהאזנות שנעשו לבני המשפחה.


שני חשודים בפרשת השחיתות בה מעורב חבר הכנסת דוד ביטן קיבלו מסרים מגורמים בעולם התחתון שהזהירו אותם שלא להפוך לעדי מדינה. המסרים ככל הנראה לא הגיעו כאיומים מפורשים והועברו לחשודים כשהיו במעצר, בדרך לחקירה או אולי אף באמצעות עצורים אחרים בבית המעצר. בפרשות שחיתות מסוג זה עדי מדינה הם כלי יעיל מאוד לחוקרי המשטרה והם עשויים לפצח את מנגנון השחיתות מבפנים, לכן, נעשים מאמצים רבים במשטרה לגייס אותם.


היום אושפז אחד החשודים, הקבלן בני עוזיאל. המשטרה חושדת כי עוזיאל פנה לביטן באמצעות יוסף כדי שנתיבי איילון תחזיר לו כסף שהם חייבים לו. ביום חמישי הוא ייחקר שוב ויאומת עם עדויות נוספות.

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.